reklama

iQOO 12 oslní až 24GB pamětí RAM

iQOO 12 oslní až 24GB pamětí RAM
2023-08-18T15:00:14+02:00
• 18. 8. 2023

Zdroj: iQOO

Počet dostupných telefonů s 24GB operační pamětí RAM byste zatím napočítali na prstech jedné ruky, a to nejspíš nezmění ani další zástupce, který brzy dorazí od čínské firmy iQOO. Dokonce od mateřské společnosti BBK Electronics po OnePlus Ace 2 Pro půjde o již druhý přírůstek, přičemž i tentokrát můžeme vyhlížet pouze nadstandardní prvky.

Ještě letos

Za únikem stojí poměrně spolehlivý účet Digital Chat Station ze sociální sítě Sina Weibo a ten k modelu iQOO 12 připisuje 24GB operační paměť RAM typu LPDDR5X a 1TB interní úložiště se standardem UFS 4.0 zajišťující rychlý zápis při minimální spotřebě energie. Kromě toho lze očekávat nasazení teprve chystaného čipset Snapdragon 8 Gen 3. Americký Qualcomm by jej měl poprvé ukázat v říjnu letošního roku.

Následně se do seznamu dostane zobrazovací panel typu AMOLED, ke kterému přidají 2K rozlišení nebo 144Hz obnovovací frekvenci. V zadní části bude údajně připraven 50megapixelový objektiv OV50H od OmniVision a článek baterie s kapacitou vyšší než 5 000 mAh, kde nemá scházet ani technologie rychlého 100W nabíjení. K oficiálnímu oznámení by mohlo dojít až ve 4. čtvrtletí letošního roku, což je dost dlouhá doba na to, aby úniky přinesly další podrobnosti.

Zdroje: gizmochina.com, m.weibo.cn

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat