reklama

Amazfit představil hodinky Cheetah Square, nabídnou design Apple Watch a jasný AMOLED displej

Amazfit představil hodinky Cheetah Square, nabídnou design Apple Watch a jasný AMOLED displej
2023-08-18T13:30:06+02:00
• 18. 8. 2023

Zdroj: Gizmochina

Amazfit představil zbrusu nové chytré hodinky Cheetah Square. Jak již označení napovídá, hodinky mají hranatý design, kterým poměrně nápadně připomínají Apple Watch. Hodinky nabídnou velmi zajímavé specifikace za relativně přijatelnou cenu.

Nové chytré hodinky Amazfit Cheetah Square

Amazfit Cheetah Square nabídnou super jasný AMOLED displej s rozlišením 450 x 390 pixelů a úhlopříčkou 1,75 palců. Displej nabídne velmi dobrý jas a to celých 1 000 nitů a také funkci Always-On funkci. Displej bude možné si vylepšit stovkou dostupných ciferníků. Hodinky Cheetah Square dále nabídnou až 150 předdefinovaných sportovních režimů, vybrat by si měl tak opravdu každý.

amazfit cheetah square 1870x816x

Zdroj: Gizmochina

Hodinky nabídnou až 8 dní výdrž baterie na jedno nabití a až 13 hodin výdrže v režimu zapnutého GPS sledování. Mezi další specifikace patří vodotěsnost až do 5 atmosfér, nebo biometrický senzor Biotracker PPG, který dokáže měřit kyslík v krvi, srdeční tep a další. Hodinky váží bez řemínku pouhých 25 gramů.

Nové chytré hodinky Amazfit Cheetah Square jsou k dispozici v barvě Winner Champagne a v prodeji budou dostupné ve Velké Británii a Evropě za cenu 229,99 eur.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat