reklama

Apple Watch 9 a Ultra Watch 2 by se měly dočkat výrazného navýšení výkonu

Apple Watch 9 a Ultra Watch 2 by se měly dočkat výrazného navýšení výkonu
2023-08-03T23:03:21+02:00
• 4. 8. 2023

Zdroj: Dotekomanie.cz

Představení nových iPhonů a dalších Apple produktů se nezadržitelně blíží. Již za měsíc a pár dní vypukne jedna z nejočekávanějších technologických událostí roku. Vedle nových jablečných telefonů Apple také představí novou generaci chytrých hodinek Apple Watch a také druhou generaci špičkových hodinek Watch Ultra.

Nové Apple Watch 9 a Ultra přinesou vyšší výkon

Známý Apple analytik Mark Gurman z agentury Bloomberg sdílí nejnovější odhady týkající se nadcházejících Apple produktů v týdenním zpravodaji Power-On. Konkrétně se zaměřuje na novinky kolem chytrých hodinek Apple Watch. Podle posledních zpráv by měly být Apple Watch 9 a Watch Ultra 2 poháněny nejnovějším čipem S9, který by měl především přinést výrazné navýšení výkonu oproti současné 8. generaci.

Apple WWDC23 watchOS 10 5up 230605 3840x2160x

Zdroj: Apple

Podle Gurmana by měl Apple letos představit Apple Watch 9 a to ve dvou variantách – 41 mm. a 45 mm a potom také špičkový model Watch Ultra 2. Naopak letos nečekejme variantu Watch SE. Jejich druhá generace dorazila minulý rok a jak jistě víte, Apple SE řadu uvádí vždy jednou za dva roky. Co se Watch Ultra 2 týče, mohli bychom letos očekávat uvedení v tmavé titanové variantě, která byla testována již pro loňskou první generaci, ale nakonec neprošel výsledný vzhled. Watch Ultra 2 by také měly být lehčí, než první generace.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat