reklama

Nová Motorola RAZR 40 Ultra je v prvních dnech nejvýhodnější, ušetříte 4 000 Kč komerční článek

Nová Motorola RAZR 40 Ultra je v prvních dnech nejvýhodnější, ušetříte 4 000 Kč [komerční článek]
2023-06-05T17:15:31+02:00
• 5. 6. 2023

Legendární ikonické véčko je zpět. Nová Motorola RAZR 40 Ultra dorazila i do Česka a už na první pohled jde o velmi povedený smartphone. Dominantou novinky je bezkonkurenčně velký vnější displej, který zabírá prakticky celou přední část telefonu, a především nabízí téměř neomezené možnosti ovládání. Sympatická je i cena novinky, speciálně u Mobil Pohotovosti ji navíc koupíte výhodněji o 4 000 Kč.

Nejstylovější „véčko“ současnosti

Už krátce po začátku nového tisíciletí se Motorola významně zasadila o popularizaci véčkových telefonů se svým ikonickým modelem Razr V3. Před čtyřmi roky pak s příchodem ohebných displejů přišla s jeho reinkarnovanou verzí. Nyní představuje nový RAZR 40 Ultra – nejstylovější skládací telefon současnosti s tím nejpokročilejším vnějším displejem.

Dvojice velkých displejů se řadí k hlavním dominantám nové Motoroly RAZR 40 Ultra. Vpředu se vyjímá kvalitní 3,6“ pOLED displej se 144Hz obnovovací frekvencí. Po rozložení telefonu pak uvnitř najdeme 6,9“ pOLED displej s variabilní frekvencí 1–165Hz, tudíž je extrémně plynulý. Na vnějším displeji můžete dělat prakticky vše jako na vnitřním – vyřizovat notifikace, odepisovat na zprávy, prohlížet webové stránky, přehrávat hudbu nebo i hrát hry. A nechybí mu dokonce ani funkce Always-on.

Motorola RAZR 40 Ultra display clock 1920x1200x

Ovšem ani ostatní parametry nezůstaly u RAZR 40 Ultra upozaděny. Součástí vnějšího displeje je dvojice kvalitních fotoaparátů – hlavního 12Mpx s optickou stabilizací a ultraširokoúhlého 13Mpx snímače. Nechybí ani 32Mpx selfie kamera umístěná do průstřelu ve vnitřním displeji. O výkon se stará Snapdragon 8+ Gen 1 a potěší i zvýšená odolnost IP52, rychlé 33W nabíjení, bezdrátové nabíjení nebo stereo reproduktory s podporou Dolby Atmos.

Se speciálním bonusem 4 000 Kč

Motorola RAZR 40 Ultra je k mání v černém, světle modrém a rudém odstínu. Skladem je už nyní a cenově u Mobil Pohotovosti vychází na 24 999 Kč (běžně 28 999 Kč). Jedině na mp.cz totiž k novince dostanete bonus 4 000 Kč, který se vám připočte k výkupní ceně, pokud vyměníte staré zařízení právě za novou Motorolu. Při upgradu můžete využít u službu Koupíš, Prodáš, Splácíš, kdy vás RAZR 40 Ultra vyjde už na 600 Kč měsíčně.

Motorola RAZR 40 Ultra external display 1920x1200x

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat