reklama

Jaká nová zařízení Apple připravuje? Poodhalují se informace.

Jaká nová zařízení Apple připravuje? Poodhalují se informace.
2023-06-30T11:40:31+01:00
• 30. 6. 2023

Apple Watch Ultra; zdroj: Dotekománie

Fanoušci značky Apple s netrpělivostí vyhlíží, jaké novinky si pro nás tento technologický gigant pro letošní rok připravil. V současné době je již mnoho informací dostupných, a to díky osvědčeným zpravodajům a analytikům, kteří se na značku Apple specializují, jejich předpovědi se mnohokrát historicky potvrdily jako pravdivé.

Nové Apple Watch Ultra a iPady Pro

Mnoho uživatelů se ptá, jak to bude s nástupcem loni vydaných hodinek Apple Watch Ultra. Podle Marka Gurmana, populárního analytiky z agentury Bloomberg, by Apple měl ještě letos vydat druhou generaci hodinek Ultra. Druhá generace Watch Ultra by měla pravděpodobně dorazit v září a jednou z hlavních novinek by měl být nový 2,1palcový displej vybavený technologií micro-LED. Stávající generace je vybavena 1,9palcovým LPTO AMOLED displejem. Vedle řady Ultra by v září měly dorazit i Watch série 9.

iPad10 8 6000x3368x

Zdroj: Dotekomanie

Gurman rovněž zmiňuje i přípravu nových iPadů Pro, které by měly dorazit během druhé poloviny tohoto roku až první poloviny roku 2024. Apple by měl nabídnout iPady Pro ve dvou velikostech OLED displeje (11 a 12,9 palců). Dodavatelem OLED displejů pro iPady je jihokorejský Samsung. Gurman se rovněž zmínil o další generaci sluchátek AirPods, nicméně v tuto chvíli to vypadá, že se nástupců současné generace nedočkáme dříve než v roce 2025.

Zdroj: phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat