reklama

HTC chystá 10,1palcový tablet A103 Plus

HTC chystá 10,1palcový tablet A103 Plus
2023-06-19T19:30:14+01:00
• 19. 6. 2023

HTC A103 | Zdroj: HTC

Tchajwanská společnost HTC má v následujícím období oznámit cenově dostupný tablet s označením A103 Plus. Zařízení do dnešní doby stihlo získat několik certifikací a ty mimo jiné jsou důležité pro zahájení volného prodeje. Díky tomu máme k dispozici většinu klíčových prvků, které tohoto připravovaného zástupce zařazují zatím do nižší třídy.

Jen pro nenáročné

Výrobce u něj počítá s 10,1palcovým panelem, který bude dosahovat na rozlišení 1 920 x 1 200 pixelů. Pod ním poběží základní čipová sada MTK8768A od MediaTeku osazená osmi jádry pod kapotou. Minimálně jedna z konfigurací nabídne spojení 4GB operační paměti RAM a 64GB interního úložiště. Další data dovnitř dostanete ještě přes paměťovou microSD kartu (max. 256 GB).

HTC představilo dvě novinky HTC U23 a HTC U23 Pro

Z obou stran bude údajně připraven jeden 5megapixelový snímač a navíc přední kamerku doplní o funkci odemykání obličejem. Přírůstek nemá spoléhat pouze na WiFi připojení, neboť se objeví podpora datových SIM karet. Za příjemné překvapení lze označit nejnovější operační systém Android 13 nebo 6 000mAh baterii spjatou s USB-C konektorem.

Nekompletní výpis uzavírá funkce Bluetooth 5.0, OTG, GPS, A-GPS, GLONASS, G-senzor a akcelerometr. Bližší podrobnosti můžeme vyhlížet každým dnem, kdy zároveň zjistíme oficiální dostupnost, konečnou cenu i skutečnou podobu novinky.

HTC A103 Plus 1114x374x

Certifikace HTC A103 Plus | Zdroj: Gizmochina

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat