reklama

Nový tablet od OnePlus se do Německa dostane jen v minimálním množství, oficiální prodej je zrušen

Nový tablet od OnePlus se do Německa dostane jen v minimálním množství, oficiální prodej je zrušen
2023-05-09T19:30:32+01:00
• 9. 5. 2023

Zdroj: OnePlus

OnePlus Pad je nyní k dispozici pro předobjednání, avšak nebude dostupný v Německu, kde byl jeho prodej pozastaven. Předobjednávky, které byly provedeny budou poslány, ostatní zájemci z Německa mají smůlu a z oficiálního prodeje si jej koupit nemohou. Společnost OnePlus spustila předobjednávky tabletu OnePlus Pad v Německu spolu s dalšími regiony během dubna. V květnu však již tablet k zakoupení v Německu není. OnePlus ve svém prohlášení neuvádí konkrétní důvody pozastavení prodeje, ale upozorňuje, že ti, kteří si tablet rezervovali mezi 10. a 24. dubnem, své zařízení i nadále dostanou, a to s plnou podporou a zárukou.

oneplus pad 2007x1125x

Zdroj: OnePlus

Problém tkví v neplacení patentů

Ve rozhovoru s Maxem Jamborem společnost OnePlus uvedla:

Vzhledem k omezeným skladovým zásobám po celém světě a velmi vysoké poptávce v období předčasné nabídky musíme bohužel oznámit, že prodej OnePlus Pad v Německu je pozastaven. Ve společnosti OnePlus je pro nás zákaznická zkušenost nejvyšší prioritou. Rádi bychom ujistili uživatele, kteří si OnePlus Pad předobjednali v období předčasné nabídky mezi 10. a 24. dubnem, že své zařízení i poprodejní služby obdrží jako obvykle, čímž plníme náš závazek vůči naší věrné komunitě. Rádi bychom naší komunitě poděkovali za její trvalou podporu společnosti OnePlus a našeho rostoucího produktového ekosystému. Omlouváme se za případné zklamání, které to může způsobit naší vážené komunitě v Německu.

OnePlus Pad Renders B 1024x576 1024x576x

Zdroj: @onleaks

OnePlus měl v Německu z velké části pozastavené podnikání od srpna 2022, kdy značka v zemi náhle zastavila prodej telefonů. O pozastavení prodejů jsme informovali.  Představa, že by se OnePlus Pad v Německu začal prodávat, byla překvapivá, ukázalo se však, že se jedná spíše o omyl, firma pošle zařízení z předobjednávky a tím to končí.. Společnost OnePlus a její mateřská společnost Oppo se v Německu nadále potýkají se sporem se společností Nokia kvůli platbě za patenty. OnePlus má Nokii platit, ale spíše než aby tak činil, radši pozastavuje činnost. Firmy údajně zvažovaly úplný odchod z Evropy, ačkoli to popřely.

Zdroje: 9to5google.com, rprna.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Karel Čapka

Absolvent mediálních studií a žurnalistiky. Zajímám se o moderní technologie, sociální sítě a mám rád focení. Vždy si najdu chvilku na čtení a baví mě učit se novým věcem. Zajímají mě moderní dějiny, politika, geografie, Formule 1 a vlastně ode všeho něco.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat