Stovky hodin špičkové sportovní zábavy navíc. Vodafone TV se rozrůstá o kanály Premier Sport komerční článek

Stovky hodin špičkové sportovní zábavy navíc. Vodafone TV se rozrůstá o kanály Premier Sport [komerční článek]
2023-03-30T14:38:16+02:00
• 30. 3. 2023

A long-range shot of a stadium field, floodlights and seating. A green field, with painted white lines, is visible in the foreground. On the foreground a group of fans is celebrating a goal. In the background are diffuse out-of-focus stadium seats. Large, bright floodlights are in the top-left and top-right corners of the image.

Od dubna pokryje Vodafone TV kompletní fotbalovou Ligu mistrů a přinese další prémiové zápasy evropských fotbalových lig. K vidění bude nově i to nejlepší ze světa smíšených bojových umění MMA nebo basketbalová Euroliga. Ke zhruba 150 kanálům televize od Vodafonu totiž přibudou programy Premier Sport 1 a Premier Sport 2. Ty si navíc mohou v dubnu i květnu užít všichni zákazníci Vodafone TV bez ohledu na tarifní balíček.

Před třemi roky spustil Vodafone v Česku svou televizi a od té doby se její obsahová nabídka výrazně a opakovaně rozrostla. Platí to i o sportu, kde od 4. dubna přibudou kanály Premier Sport 1 a Premier Sport 2. Toto doplnění pro Vodafone TV v praxi znamená, že už pokryje kompletní fotbalovou Ligu mistrů a výrazně rozšiřuje nabídku přenosů z Evropy, ať už je to německá Bundesliga, italská Serie A, španělská LaLiga, skotská Premiership nebo Saúdská liga s Cristianem Ronaldem.

Protože fotbal nabízí Vodafone TV i na jiných kanálech, neuniknou už nikomu atraktivní zápasy v bojích o klubové tituly. Třeba hned 8. dubna souboj Atlanta – Bologna (Serie A) a Freiburg – Bayern (Bundesliga). Nebo čtvrtfinálové utkání Ligy mistrů, které začíná soubojem Manchester City – Bayern a poběží 11. dubna na Premier Sport 2.

Nejde jen o fotbal, ale třeba i o to nejlepší ze světa smíšených bojových umění MMA, tedy ligu UFC s výraznou českou stopou. Za ní stojí Jiří Procházka, který se stal vůbec prvním českým šampionem UFC. Přibudou i přenosy z basketbalové Euroligy s Janem Veselým a Tomášem Satoranským nebo nejslavnější liga amerického fotbalu NFL včetně největší sportovní akce Super Bowl.

Nové programy budou otevřené všem zákazníkům Vodafone TV

Diváci Vodafone TV dostanou díky novým kanálům k dispozici stovky hodin sportovní prémiové zábavy měsíčně navíc. A aktuálně si kvůli tomu nemusí nic dokupovat.

„Pro všechny naše zákazníky, a to i ty s tarifem Klasik, otevřeme nové prémiové stanice Premier Sport 1 a Premier Sport 2 na celý duben i květen. Špičkovou sportovní podívanou si tak mohou užít úplně všichni. Premier Sport 1 naladíte na EPG pozicích 69 a 100, Premier Sport 2 na pozici 70. O následném zařazení sportovních stanic do televizních tarifů budeme všechny předem informovat,“ říká Milan Raška, ředitel oddělení rozvoje televizní a internetové služby Vodafonu.

Hokej i Formule 1

Už dlouhodobě nabízí Vodafone také třeba přenosy z nejlepší hokejové liga NHL, a to na kanálech Nova Sport 1 a 2. Kdo chce sledovat závody Formule 1, najde je na programech Sport 1 a 2.

A koho sport nebaví? Naše televize obsahuje nejširší nabídku programů v HD kvalitě na trhu a videotéku s více než 2000 tituly včetně těch ve vysokém rozlišení 4K. Užívat si můžete zhruba 150 televizních kanálů i jedinečné partnerství s Netflixem nebo třeba aplikaci HBO Max přímo v set-top boxu Vodafone TV,“ dodává Milan Raška.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat