reklama

Mobily Asus ROG Phone 7 se ukazují na fotografiích aktualizováno

Mobily Asus ROG Phone 7 se ukazují na fotografiích [aktualizováno]
2023-03-30T16:30:49+02:00
• 30. 3. 2023

Zdroj: Asus

Aktualizováno 30. 3.

Na začátku února se objevily první informace o nadcházejících herních smartphonech od Asus. Novinky se budou jmenovat ROG Phone 7, ROG Phone 7D a ROG Phone 7 Ultimate. Je více méně jasné, že některé verze budou osazeny procesory Snapdragon 8 Gen 2, přičemž varianta ROG Phone 7D by mohla nabídnout Dimensity 9200+. Displeje budou typu AMOLED s frekvencí 165 Hz. Samotné baterie by měly nabídnout kapacitu 6000 mAh a zřejmě bude zajištěna podpora pro 65W nabíjení.

gsmarena 005 1095x900x gsmarena 004 1095x900x gsmarena 001 1109x900x

Zdroj: GSMArena (se souhlasem)

Původní článek 10. 2.

Herní série ROG (Republic of Gamers) od společnosti Asus se rozšíří určitě v letošním roce a nejnovější zpráva přibližuje rovnou tři telefony ROG Phone v 7. generaci. Poslední řada lákala na nejlepší procesory od Qualcommu a MediaTeku, přičemž tomu nemá být jinak v rámci připravovaných novinek, protože oba dodavatelé již nabízejí aktualizované čipy.

Velká očekávání

Do celosvětového prodeje by se měla dostat dvojice ROG Phone 7 a ROG Phone 7 Ultimate, mezi nimiž hlavní rozdíl bude tvořit hardwarová + paměťová konfigurace. Poté do třetice poznáme i model ROG Phone 7D jako jediný s odlišným procesorem, který pravděpodobně zavítá pouze na mobilní trh v Číně.

U základního provedení můžeme očekávat Snapdragon 8 Gen 2 od Qualcommu nebo interní úložiště o velikosti 256 GB. Verze nesoucí přívlastek Ultimate údajně získá 16GB operační paměť RAM a větší 512GB úložiště na uživatelská data. Poslední model ROG Phone 7D má především zaujmout čipovou sadou Dimensity 9200 od MediaTeku.

Všeobecně tyto telefony budou disponovat asi AMOLED displejem s vyšší obnovovací frekvencí či poběží pod poslední verzí operačního systému Android 13. Závěrem lze dodat, že první zdroje ze zahraničí hovoří o oficiálním oznámením během letních prázdnin. Do té doby nepochybně ještě dorazí hromada úniků.

Asus Rog Phone 7 1080x1647x

Zdroj: TheTechOutlook (se souhlasem)

Zdroje: thetechoutlook.com, gizmochina.com, gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat