Telegram vydal aktualizaci s dávkou novinek

Telegram vydal aktualizaci s dávkou novinek
2023-03-08T18:33:00+02:00
• 5. 2. 2023

Zdroj: Dotekománie

Telegram patří v současnosti k jediné komunikační platformě, která vydává s pravidelností aktualizace na měsíční bázi, přičemž každá obsahuje slušnou dávku novinek. Nyní jsme se dočkali další takové, kde jsou změny v uživatelském prostředí a také je k dispozici velmi užitečná funkce.

I překlad

Telegram jako první novinku zmiňuje úpravu profilového obrázku. Nově lze nastavit animované emoji, přičemž si můžete vybrat i barvu pozadí. Případně jde použít i nálepku. K dispozici je celá plejáda emoji. Aby toho nebylo málo, lze si nechat takto upravit i obrázky kontaktů, pakliže nemají nastavenou fotku. Nemusíte tak vidět jen písmeno.

Jedna z těch užitečnějších novinek se týká samotného překladu. Telegram nově podporuje překlad kompletního chatu, tedy celé komunikace skrze jedno kliknutí. Můžete si takto nechat přeložit i kanály.

ezgif 2 7be5dfc6b8 320x320x

Zdroj: Telegram

Dočkali jsme se také úprav ve spotřebě samotných dat aplikací, s čímž souvisí i nastavení automatického uložení obrázků, kde si můžete zvolit například velikost souboru, který se může stáhnout. Administrátoři skupinových chatů nově mohou skrze podrobnější nastavení zvolit, co mohou uživatelé zasílat.

Telegram nabízí zatím omezeně i placenou verzi. V rámci ni jsme se dočkali možnosti ročního zaplacení, přičemž uživatelé mohou dosáhnout až na 40% slevu. Menší úprava se týká i samotného přihlášení do aplikace. Pokud používáte Google nebo Apple účet, tak při opětovném přihlášení nebudete muset zadávat ověřovací SMS kód. Telgram také provedl  úpravy v oblasti emoji. Jednak se nabízí větší množství i interaktivních typů, ale došlo také na rozdělení do kategorií.

Zdroje: telegram.org, neowin.net

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat