ZTE Blade V40 Design se stane šestým zástupcem řady

ZTE Blade V40 Design se stane šestým zástupcem řady
2023-01-28T19:30:07+02:00
• 28. 1. 2023

Zdroj: ZTE

Cenově dostupného zástupce dokončuje společnost ZTE, která si neuhlídala informace kolem telefonu nesoucí název Blade V40 Design. Na veřejnost se dostalo krátké video a kromě designového zpracování přibližuje první specifikace. Ve srovnání s posledním modelem Blade V40s z října loňského roku jde o ještě více podprůměrné zařízení. I proto dnes již šestá novinka v řadě V40 nejspíš nesklidí výraznější úspěch.

Žádné eso v rukávu

Přední část toho o sobě zatím moc neprozrazuje až na výřez ve tvaru padající kapky pro selfie kamerku. Hlavní výkon si pod křídla vezme základní procesor Unisoc T616 vybavený 8 jádry pod kapotou. Interní úložiště pojme 128 GB uživatelských dat, kdežto 4GB operační paměť RAM nabídne navíc 2 GB ve virtuální podobě.

Zobrazená dvě IMEI čísla najednou potvrzují podporu funkce dual-SIM. Uživatelským prostředím bude doprovázet operační systém Android 12 překrytý vlastním rozhraním MyOS 12. Zadní stranu obsadí tři objektivy fotoaparátu s hlavním 50MPx snímačem a článek baterie o velikosti 4 500 mAh. Přítomnost technologie urychlující dobití není doposud potvrzena.

Screenshot 51 317x494x Screenshot 50 317x488x

Zdroj: gizmochina

Zahraniční zdroje počítají s nasazením 6,6palcového displeje, prodejní cenou v přepočtu 3 721 Kč nebo oficiálním oznámením ze začátku příštího měsíce.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat