reklama

Youtube testuje novou funkci ukládání videí do fronty pro přehrání

Youtube testuje novou funkci ukládání videí do fronty pro přehrání
2022-12-28T15:00:12+01:00
• 28. 12. 2022

Zdroj: Dotekománie

Youtube začíná testovat novou funkci v mobilních aplikacích pro Android a iOS. Jedná se o možnost ukládat videa do fronty pro postupné přehrávání. Tato funkce je již dlouhou dobu k dispozici na webu a nyní se dostává i do mobilních aplikací.

Youtube testuje novou funkci

Uživatelé mají již nyní možnost si videa, která si chtějí pustit později, uložit do seznamu videí, nebo do seznamu „Přehrát později“. Tato novinka bude primárně sloužit k tomu, aby si uživatelé mohli vkládat videa a skladby do fronty přehrávání, které se po ukončením křížkem, nebo ukončením aplikace vyprázdní. Jedná se tedy o dočasný seznam.

ezgif 1 ddff929399 198x429x

Zdroj: The Verge

Po zapnutí této funkce mají testeři aktuálně k dispozici přístup k novému tlačítku „Přehrát poslední ve frontě“ V nabídce přes tři tečky u videa je možné toto video zařadit na konec fronty, nebo je možné vytvořit novou frontu. Jakmile dohraje video, automaticky se spustí další video uložené do fronty. Pořadí videí ve frontě je možné měnit a také je možné z fronty odstranit.

Novinka bude dostupná v mobilní aplikaci jak pro iOS, tak i pro Android a měla by se dostat ke všem uživatelům 28. ledna.

Zdroj: theverge.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim