reklama

iMessage na Androidu? S aplikací Sunbird možná již brzy

iMessage na Androidu? S aplikací Sunbird možná již brzy
2022-12-04T15:00:56+01:00
• 4. 12. 2022

Zdroj: iStyle

1

iMessage je jednou z věcí, kterou možná uživatelé Androidu jablíčkářům tiše závidí. Mít možnost komunikovat s uživateli iPhonů ze svého Androidu přes iMessage by si jistě velká část určitě přála.

Sice již existuje například aplikace Beeper, která dokáže Android pomocí Apple ID propojit s iCloud a stahovat zprávy, ale aplikace stojí 10 dolarů měsíčně a má to háček.

Aplikace Sunbird by mohla přinést iMessage na Android

Možnost mít opravdu plnohodnotný iMessage v telefonu s Androidem by se mohla brzy stát skutečností. Sunbird je aplikace, která by měla vládnout všem. Jak by to mělo fungovat? Sunbird by měl pracovat na stejném principu, jako Beeper, ale měl by k tomu přidat další vylepšení. Jednak odpadne závislost na svém Apple hardwaru, Sunbird by měl umožnit tisícům uživatelů se připojit k jedinému počítači.

ios15 iphone12 pro imessage apps hero 1560x870x

Zdroj: Apple

Další zásadní věci je to, že společnost Sunbird přišla na to, jak zachovat end-to-end šifrování v komunikaci a to je hodně zásadní. Toto Beeper ve své aplikaci nenabízí. Jakmile Sunbird vše dotáhne do zdárného konce, měl by svou aplikaci dát k dispozici veřejnosti. Z počátku by měla být aplikace zdarma, později se ale počítá s tím, že bude zpoplatněna. Je dost pravděpodobné, že v aplikace nebude dostupná pouze služba iMessage, ale přibudou služby jako Telegram, Signal a další.

Zdroj: androidauthority.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Tom Uchytil

31. 12. 2022, 19:44

Aplikace opravdu funguje. Mám přístup k alpha testování. Aktuálně funguje osobní a skupinové iMessage, SMS a příjem zpráv z WhatsApp, ale rozsah funkcí se stále rozšiřuje.

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat