reklama

Apple právě vydal aktualizaci iOS 16.1.2 pro všechny uživatele

Apple právě vydal aktualizaci iOS 16.1.2 pro všechny uživatele
2022-12-01T09:30:50+01:00
• 1. 12. 2022

Zdroj: 9to5mac

Apple právě vypustil novou aktualizaci systému iOS 16.1.2. Tato aktualizace přináší vylepšení spolehlivosti funkce Car Crash Detection pro iPhony 14 a iPhony 14 Pro.

Nová aktualizace iOS je zde

Kromě vylepšení funkce Car Crash Detection, aktualizace přináší další. Jednou z nich je vylepšení kompatibility s poskytovateli bezdrátových služeb. Aktualizace rovněž přináší důležité bezpečnostní opravy

ios_16_1_2

Zdroj: Dotekomanie

Pro ty, kdo nejsou úplně v obraze funkce Car Cras Detection přináší detekci automobilové havárie. V případě detekce nárazu může iPhone 14 automaticky zavolat na tísňovou linku. Zhruba před měsícem si ale určitá část uživatelů stěžovala, že detekce nehody nefunguje spolehlivě. Docházelo k případům, kdy byla tísňová služba volána omylem.

Po této aktualizaci by měla následovat aktualizace na verzi iOS 16.2, která se aktuálně nachází ve  fázi testování a bude se pravděpodobně jednat o poslední aktualizaci v tomto roce. Její vydání se očekává zhruba někdy v polovině prosince.

Zdroj: 9to5mac.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim