reklama

Nový iPhone SE by mohl přijít příští rok a rovnou s větším displejem

Nový iPhone SE by mohl přijít příští rok a rovnou s větším displejem
2022-10-21T15:12:54+02:00
• 22. 10. 2022

iPhony SE jsou dostupnější alternativou pro ty, kdo si chtějí pořídit jablečné zařízení, ale nechce se jim utrácet tolik peněz za dražší modely. Letos na jaře se „eséčko“ dočkalo již třetí generace a již nyní se spekuluje o tom, jak bude vypadat 4. generace.

Jak by mohl vypadat nový iPhone SE?

Známý tipér Jon Prosser zveřejnil rendery toho, jak by mohl nový iPhone SE vypadat. Je nutné podotknout, že vše je aktuálně v rovině spekulací a z těch vycházejí i rendery. Nejedná se tedy o finální podobu telefonu, ale pouze o možný obraz toho, jak by telefon mohl vypadat na základě informací, které Jon Prosser získal.

iPhone SE 4 colors 1068x601 1068x601x

Zdroj: Gizmochina

Asi nejvýraznější změnou se kterou by měl nový iPhone SE přijít je velikost displeje. Ta by totiž měla poskočit ze stávajících 4,7 palců na 6,1 palců.

iPhone SE 4 red 1024x576 1024x576x

Zdroj: Gizmochina

Podle renderů je také patrné, že by nový SE mohl vycházet s designu iPhonu XR, který vyšel v roce 2018. Ačkoliv podle obrázků by se mohlo zdát, že by iPhone SE mohl být vybaven FaceID technologií, nebude tomu tak.

iPhone SE 4 white 1024x576 1024x576x

Zdroj: Gizmochina

Nejen že by to nepasovalo na nižší cenu, ale podle dostupných zpráv by to mohl být první telefon, který bude mít boční snímač. Bohužel zprávy zatím neříkají to, jakou hardwarovou výbavu by nové SE mělo obdržet. V tuto chvíli tak můžeme pouze odhadovat, jak by telefon mohl vypadat.

Zdroj: gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat