reklama

Youtube Music prochází redesignem, mizí tlačítko „Nelíbí se“

Youtube Music prochází redesignem, mizí tlačítko „Nelíbí se“
2022-11-24T09:30:44+01:00
• 24. 11. 2022

Zdroj: 9to5Google (se souhlasem)

Mobilní aplikace Youtube Music prochází změnami uživatelského rozhraní. Mezi podstatné patří například to, že tlačítko pro odeslání zpětné vazby „Nelíbí se“ bude skryto.

Youtube Music v novém kabátu

Tyto změny v podstatě přicházejí v závěsu po té, co byly provedeny změny v podobném duchu v aplikaci Youtube. I zde došlo ke skrytí tlačítka „Nelíbí se“. Pokud budou uživatelé chtít udělit negativní zpětnou vazbu pod videem, budou muset nejprve klepnout na tlačítko nabídky.

 

youtube music

Zdroj: Pocket Lint

Tato změna ale není jediná. Jak je patrné na screenshotech, v horní části se nově bude zobrazovat informace, z jakého zdroje se hudba přehrává, například Rádio, nebo seznam skladeb. Vpravo nahoře přibylo tlačítko pro casting, díky kterému bude možné rychleji odeslat hudbu například do televize. Ostatní změny nejsou již tak zásadní, došlo ke zvětšení grafiky, nebo posunutí tlačítek lehce dolů.

Zdroj: pocket-lint.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim