reklama

WhatsApp beta přidává do vývoje podpory účtu na více zařízeních i tablety

WhatsApp beta přidává do vývoje podpory účtu na více zařízeních i tablety
2022-09-27T16:30:15+02:00
• 27. 9. 2022

Zdroj: Dotekománie

WhatsApp již nějakou dobu pracuje na podpoře účtu na více zařízeních. Doposavad se jednalo o možnosti používat účet až na čtyřech telefonech najednou. Nyní se do podporovaných zařízení řadí i tablety.

WhatsApp na více telefonech a nyní také tabletech

Podpora tabletů se odhaluje v beta verzi aplikace s číslem sestavení 2.22.21.6, která se objevila v Google Play Beta programu. Pro ty, kdo nejsou zcela v obraze. Aktuálně lze WhatsApp účet používat až ve čtyřech webový prohlížečích na počítači. Již delší čas je voláno po tom, aby bylo možné WhatsApp účet používat i na více, než jednom telefonu. Tyto prosby byly vyslyšeny a vývoj této možnosti již nějakou dobu probíhá.

WhatsApp COMPANION MODE TABLET 768x480x

Zdroj: WABetaInfo

Pokud budete chtít k WhatsApp účtu připojit další telefon či tablet, bude nutné zařízené připojit pomocí QR kódu ve stávající aplikaci tak, jak jsme tomu zvyklí již nyní. Po naskenování QR kódu se synchronizují zprávy a kontakty a účet bude možné začít používat na další připojeném zařízení. Při procesu propojení bude nutné mít primární zařízení připojené k internetu, aby bylo možné propojit například tablet. Jakmile dojde k dokončen procesu propojení, primární zařízení již nebude nutné mít k internetu připojené. Nové zařízení bude fungovat zcela nezávisle. Zajímavou funkcí bude také to, že bude možné propojit tablet s Androidem skrze WhatsApp účet nainstalovaný například na iPhonu. Jak se zdá, propojení tedy bude možné realizovat cross platformě. Tato funkce je prozatím dostupná pouze pár beta testerům.

Zdroje: fonearena.com, wabetainfo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat