Nové Vivo Y16 4G neudělá díru do světa

Nové Vivo Y16 4G neudělá díru do světa
2022-08-30T11:35:55+02:00
• 30. 8. 2022

Zdroj: Dotekománie

O další nezajímavé zařízení se postarala společnost Vivo, která právě teď uzavřela měsíc staré spekulace a ty se týkaly modelu s označením Y16 4G. Podle očekávání jde o základního zástupce, u něhož čínský výrobce dokonce chystá spustit prodej v celosvětovém měřítku. Dnešní novinka o sobě prozradila všechny důležité informace kromě konečné prodejní ceny.

Bez šance na úspěch

Přední část si vysloužila 6,51palcový displej s HD+ rozlišením a klasický „Waterdrop“ výřez vyplňuje 5megapixelová selfie kamerka. Hardwarová sestava byla poskládána z čipové sady Helio P35 od MediaTeku, 4GB operační paměti nebo 128GB interního úložiště. Ke všemu u RAM nechybí 1 GB ve virtuální podobě a nedostatek místa pro vlastní data lze vyřešit pomocí paměťové microSD karty.

Vivo Y16 4G 1024x758x

Zdroj: Gizmochina

Dva moduly vyhrazené pro zadní fotoaparáty zabírá 13MPx a 2MPx objektiv. Samozřejmostí je přisvětlovací LED dioda. Výdrž udává 5 000mAh článek baterie se základním 10W nabíjením. Mezi ostatní prvky výbavy můžeme ještě zařadit USB-C port či přítomnou platformu FunTouch OS 12 vycházející z Androidu 12. Na prodejní pulty budou dodávat dvě barevné verze – černou, zlatou. Nakonec začátek prodeje a prodejní cenu zjistíme až v pozdější době.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 2
PanzerGlass S24 MP Mraz 1

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat