reklama

Vivo odtajňuje základní přírůstek V25

Vivo odtajňuje základní přírůstek V25
2022-08-04T18:00:49+02:00
• 4. 8. 2022

Zdroj: Vivo

Spekulace kolem nové série V25 se právě teď rozšiřují a za dnešním únikem stojí databáze Google Play Console, která poprvé více přibližuje základního zástupce. Předchozí zpráva totiž vzpomínala pouze variantu s přívlastkem Pro. Podle očekávání Vivo V25 dostane o něco horší prvky do seznamu specifikací. Ke všemu obě novinky odhalují nejspíš svoji finální podobu.

Opět v průměru

Kódové označení modelu V2202 bylo přiřazeno telefonu Vivo V25 a vpředu můžeme očekávat obyčejný AMOLED displej s Full HD+ rozlišením nebo výřezem ve tvaru padající kapky. Hardwarová stránka bude zahrnovat osmijádrový procesor Dimensity 900 (MT6877) od MediaTeku, který už naštěstí umí sítě 5. generace. Dále k němu chystají připojit operační paměť RAM o velikosti 8 GB.

Vivo V25 1 400x400x

Zdroj: GSMArena

Ačkoliv provedený záznam nezmiňuje interní úložiště, tak zahraniční zdroje počítají s dvěma paměťovými konfiguracemi – 128 GB a 256 GB. Uživatelským prostředím doprovodí operační systém Android 12, k němuž ještě přibalí vlastní platformu FunTouch OS. Čtečku otisků prstů údajně nasadí přímo pod displej, což musíme brát s určitou dávkou rezervy. Firma Vivo chce přejit k oznámení během toho měsíce a proto další informace mohou dorazit velmi brzy.

Vivo V25 2 693x810x

Zdroj: GSMArena

Zdroje: gsmarena.com, gizmochina.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat