reklama

OnePlus Nord Buds CE jsou nová levnější bezdrátová sluchátka

OnePlus Nord Buds CE jsou nová levnější bezdrátová sluchátka
2022-08-01T13:30:05+01:00
• 1. 8. 2022

Zdroj: OnePlus

V dubnu jsme se dočkali nových bezdrátových sluchátek od OnePlus, které nesou označení Nord Buds. Dnes zde máme OnePlus Nord Buds CE, ale ačkoliv by se mohlo zdát, že jde o nějakou lehce upravenou verzi, tak ve skutečnosti se jedná o odlišný model, což se týká i designu.

OnePlus Nord Buds CE

Jak je vidět, OnePlus Nord Buds CE jsou jednodušší konstrukce než předchůdce. Co se týče specifikací, tak se nabízí několik odlišností. Například jsou zde větší reproduktory a o něco slabší baterie. Je podporována technologie Bluetooth 5.2 a lze používat kodeky AAC a SBC. Oproti předchozímu modelu zde chybí Dolby Atmos.

anim03 2x 996x1517x

Zdroj: OnePlus

Samozřejmě nechybí odolnost vůči vodě (IX4) a nabízí se například herní režim s nízkou odezvou, ale ten funguje jen u mobilních telefonů OnePlus. U tohoto modelu není k dispozici aktivní potlačení okolního hluku, jen u telefonních hovorů. Baterie sluchátek má dostatek energie na 4,5 hodiny přehrávání, společně s krabičkou lze dosáhnout na 20 hodin.

O nabíjení se zde stará USB C konektor. Co se týče ceny, tak ta byla nastavena v přepočtu přibližně na 700 Kč. Zatím nevíme, kdy budou sluchátka OnePlus Nord Buds CE dostupná na českém trhu.

Zdroje: fonearena.com, gizmochina.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim