reklama

Amazfit představuje nové hodinky Bip 3, vynikají ultra velikým displejem

Amazfit představuje nové hodinky Bip 3, vynikají ultra velikým displejem
2022-08-06T09:26:24+01:00
• 6. 8. 2022

Zdroj: Amazfit

Značku Amazfit asi není nutné příliš představovat. Jedná se o jednoho z předních výrobců chytrých nositelných zařízení. Nyní představuje svůj nový přírůstek do svého portfolia – chytré hodinky Bip 3.

Nové chytré hodinky Amazfit Bip 3

Tento model hodinek především zaujme velikým barevným displejem a možností pokročilého monitorování zdraví. Podle mota společnosti by měly tyto hodinky motivovat k produktivitě a aktivnímu životnímu stylu.

Vylepšený displej

Jak již bylo řečeno, hodinky disponují velikým barevným displejem o velikosti 1,69 palců, který je chráněn temperovaným 2.5D sklem. Sklo je potaženo anti-finger print vrstvou, která má eliminovat otisky prstů na displeji. Velikost displeje umožní pohodlné sledování všech údajů, jako jsou upozornění, nebo informace o zdravotním a fitness stavu. Sytém nabízí až 50 variant nastavení displeje, některé lze personalizovat pomocí widgetů, které je možné stáhnout pomocí Zepp App aplikace. Uživatel si tedy může displeje nastavit podle své libosti a dokonce si na něj mohou umístit i fotografii z galerie.

Bip 2 1920x1080x

Zdroj: Amazfit

Výdrž až 14 dní a voděodolnost do 5 ATM

Hodinky díky 280mAh vydrží na jedno nabití až 14 dní za běžného režimu používání. Jejich voděodolnost jistě ocení plavci a milovní vodních radovánek. Hodinky odolají tlaku až 5 ATM, což znamená, že je možné se s nimi potopit do hloubky až 50 metrů.

Bip 3 1200x628x

Zdroj: Amazfit

Monitoring zdraví a až 60 sportovních režimů

Amazfit Bip 3 potěší všechny sportovně aktivní uživatele. Podporují až 60 sportovních režimů díky čemuž je možné zaznamenávat širokou škálu sportovních aktivit. Nechybí zde podpora zaznamenávání cyklistiky, běhu, silového tréninku, jógy a dalších. Hodinky mají zabudovanou funkci Target Pace díky které je možné nastavit požadovanou rychlost aktivity. Hodinky umí také sledovat saturaci krve kyslíkem. Díky systému PAI, který využívá inteligentního algoritmu, který data o měření srdečního tepu, úrovně stresu, měření spánku, či menstruačního cyklu, umí převést na hodnoty, které vypovídají o celkovém zdravotním stavu jedince.

Bip 4 1920x1080x

Zdroj: Amazfit

Hodinky měří zásadní zdravotní data jako například srdeční tep, úroveň stresu, kvalita spánku (včetně fází spánku a denních posilujících krátkých spánků), menstruační cyklus a další. Rozpoznají i vysokou úroveň stresu a uživatelům doporučí dechová cvičení, která pomohou se zklidněním.

Cena a dostupnost

Model Amazfit Bip 3 můžete nyní pořídit za 1490 Kč. Hodinky jsou k dostání v prodejnách Planeo Elektro a na Amazfit.cz od 1. 8. 2022.

Zdroj: Tisková zpráva

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat