Youtube Music konečně dostane funkci z původní Hudby Play

Youtube Music konečně dostane funkci z původní Hudby Play
2022-07-24T07:48:44+02:00
• 23. 7. 2022

Zdroj: Youtube

Google má mnohdy několik služeb, které si mohou konkurovat, ale v poslední době mění strategii a začíná některé spojovat nebo předělávat. Příklad je spojení Meet a Duo. Svého času si konkurovaly služby Google Play Hudba a Youtube Music, ale bylo jasné, že právě druhá jmenovaná zůstane a první zruší. Dnes zde máme jen Youtube Music, ale stále chybí některé funkce z původní služby.

Časovač vypnutí

Konečně se dočkáme funkce, která měla být součástí služby od počátku. Vývojáři totiž pracují na časovači vypnutí, tedy možnosti nastavení, po jaké době se má zastavit přehrávání hudby. Bohužel jsou náznaky jen ve zdrojových kódech aplikace. Zde se také ukazují řetězce, které napovídají, že bude možné prodloužit odpočet o minimálně 5 minut.

Také se dozvídáme, že novinka nebude zahrabaná někde v nastavení aplikace, jako tomu bylo u Hudby Play. Časovač vypnutí se bude ukrývat v menu, tedy bude stačit kliknout na tři tečky v horním pravém rohu u konkrétní skladby. Kdykoliv si tak budete moci nastavit vypnutí. Nevíme ale, kolik bude možností nebo jak bude probíhat nastavení. Horší scénář by znamenal, že vývojáři definují přesné časy, třeba jedna hodina, dvě atd. V lepším případě bude moci uživatel jednoznačně a dle svého nastavit odpočet i na minuty.

youtube music discover 1200x675x

Zdroj: Youtube

Zatím ale nevíme, kdy se novinky dočkáme. Lze jen odhadovat, že by měla do aplikace přibýt v horizontu několika týdnů, ale klidně si můžeme počkat i několik měsíců. Nebylo by od věci, aby podobná funkce byla k dispozici i ve webové verzi této služby.

Zdroj: 9to5google.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat