reklama

Snapchat+ je nová placená služba

Snapchat+ je nová placená služba
2022-06-29T16:30:29+01:00
• 29. 6. 2022

Fotka od Thought Catalog z Unsplash

V poslední době nejrůznější služby představují placené verze. Například komunikační služba Telegram představila verzi Premium. Sociální síť TikTok si také pohrává s takovou možností. Nyní se přidává Snapchat, přičemž novinku nazval Snapchat+.

Snapchat+

Zpravidla se s představením takové služby dozvíme, co vše je součástí a proč by uživatelé měli platit. Firma je ale ve svém představení velmi strohá. V podstatě jen uvádí, že platící uživatelé dostanou exkluzivní a experimentální funkce. Jaké to jsou, to nevíme. Snapchat to ve své tiskové zprávě neuvádí.

Snapchat 1 1920x1080x

Zdroj: Snapchat

K dispozici budou pro platící uživatele funkce s předstihem, než se dostanou mezi neplatící. Bohužel ani za tuto cenu nedojde k odstranění reklamy, minimálně firma nic takového nezmiňuje. Cena za Snapchat+ je nastavena na 3,99 dolarů měsíčně, což je v přepočtu přibližně 94 Kč bez daně.

Sice nevíme, co konkrétně nabízí Snapchat+, ale je zde jedno omezení. Služba je k dispozici ve Spojených státech, Kanadě, Spojeném království, Francii, Německu, Austrálii, Novém Zélandu, Saúdské Arábii a Spojených arabských emirátech. Snapchat pracuje na dostupnosti rozšíření do dalších krajin.

Zdroje: techcrunch.com, newsroom.snap.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim