reklama

Sluchátka Apple AirPods Pro 2 by mohla přijít s funkci monitoringu srdečního tepu

Sluchátka Apple AirPods Pro 2 by mohla přijít s funkci monitoringu srdečního tepu
2022-06-27T19:30:21+01:00
• 27. 6. 2022

AirPods Pro; Zdroj: Apple

Apple by měl na podzim spolu s dalšími produkty uvést další generaci sluchátek AirPods 2 Pro. Sluchátka by měla být opět založena na čipu H1 a měla by přinést lepší výkon a lepší úsporu energie.

Apple AirPods Pro 2 – nové funkce

gsmarena 001 1200x674x

Zdroj: GSM Arena

Sluchátka by měla nabídnout vylepšenou funkci Najít a také nové funkce, jako jsou monitorování srdečního tepu a režim naslouchátka. Jak je patrné na obrázcích, sluchátka by měla přinést podobný design, jaký nabízí AirPods Pro. Zvěsti mluví o tom, že by sluchátka rovněž mohla umět měřit i teplotu právě skrze snímač srdečního tepu. Zatím ale není jasné, zdali tuto funkci opravdu obdrží.

gsmarena 002 3 1200x674x

Zdroj: GSM Arena

Další funkcí by měla být Hearing Aid, která by v kombinaci s nabíjecím pouzdrem s integrovaným mikrofonem, mohla přenášet do sluchátek zvuk, který skrze mikrofon zachytí. Pouzdro by rovněž mělo mít integrovaný reproduktor, který poslouží v případě, že jej budete chtít vyhledat pomocí funkce Najít. Samotné pouzdro by pak mělo být opatřeno nabíjecím portem USB-C a mělo by mít podporu pro rychlé optimalizované nabíjení.

Zdroj: gsmarena.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim