reklama

GUG duben – DigiDay, Central Europe Tech Week a další

GUG duben – DigiDay, Central Europe Tech Week a další
2022-04-01T15:00:31+01:00
• 1. 4. 2022

GUG.cz je komunita lidí, kteří rádi předají své vědomosti a u toho se sami učí něco nového. Jsme učitelky, podnikatelé, vývojářky i obyčejně neobyčejní geekové :) Pořádáme setkávání, streamujeme přednášky a další akce s jediným cílem – vzdělávat Česko v technologiích. Tohle je náš newsletter o dění v komunitě a věcech, které nás baví.

ZPRÁVY Z KOMUNITY

V březnu jsme profesionálně vyrostli o copyčku Lenku, díky které vesele žije náš blog na Mediu a o Jedličku, která si vezme do parády náš bůček a instáč, a bude nám odkrývat kouzlo GUGu. Vyrostli jsme o Míšu, která si vzala do parády projekt Digitální směna (projekt pro všechny, kdo nemají základní digitální dovednosti, více info už 6. 4., viz níže) a přidali se k nám do komunity Rasťo, Jana, Eliška a Adéla!  // Jsme ve vybrané společnosti ověřených organizací pro pomoc školám v grantovém programu O2 Chytrá škola  // O své psychické zdraví pečujeme na workshopech pod vlídným vedením naší IvanyO duševním zdraví vysílali taky Skauti, můžete si pustit ze záznamu. // Katka z Orlicka zakládá místní učitelský GUG na Orlicku. Chceš se přidat a pořádat vzdělávací akce s ní? Přidej se k nám a řekni, že chceš ke Katce!

unnamed 1 600x200x

NEJBLIŽŠÍ AKCE

GUG | DigiDay 4 | Průvodce neziskovky digitálním světem

Už příští týden, 7. 4., budeme vysílat DigiDay pro neziskovky.  Registruj se, dostaneš odkaz ke sledování do mailu. Streamovat budeme od 15:00 hod.

GUG Zlín | Technologie v komunitách a byznysu

V úterý 12. 4. se od 17:00 sejdeme osobně ve zbrusu novém zlínském Impact Hubu. Chceme se pobavit o technologích, komunitách a byznysu. Představit naše místní esa a poznat možná právě tebe! Chceš se stavit? Zaregistruj se a 12. 4. přijď do Skyroomu. Jako každá naše akce, i tato je zdarma. Máme asi 20 míst, tak neváhej.

GUG Chomutov

Osobně se sejdeme taky v sobotu 23. 4. 2022 v Chomutově. Detaily akce ještě ladíme, a tak si i ty nalaď naše sociální sítě, aby ti podrobnosti neunikly. Pokud tě to teda zajímá, samozřejmě.

AKCE, CO NEJSOU NAŠE, ALE UVIDÍME SE TAM

Enabling The Vulnerable Through Digital Inclusion: A Multi-Stakeholder Discussion

WEDNESDAY 6 APRIL | 10H30 CET Bude to anglicky, ale bude tam mluvit náš Filip. Dozvíš se tu taky víc o projektu Digitální směna. Nebo o digitální inkluzi! Registrations and more info.

Central Europe Tech Week

V týdnu od 22. do 29. 04. 2022 se bude dít hromada akcí. Chceš nějakou uspořádat? Kiwi ti dá lásku a podporu. Mrkej na webiki.

Google I/O 2022

Google I/O 2022 details are out! květnu budeme v Ostravě (už potvrzeno, další města brzy) pořádat Google I/O Extended, stay tuned.

KCD (Kubernetes Community Days) 2022 Czech & Slovak virtual

Kdo nebude na výše uvedených akcích, bude určitě tady, jinak to není možný. Víc informací v odkazu.

RANDOM

Hahahaha, apríl. Počkej! DANĚ! Jestli ještě nemáš, každá i každý účetní ti bude vděčný/á, když místo nich vyzkoušíš aplikaci online přiznání. Vypadá schopně. // Mini appka pro MacOS, optimalizovaná pro zařízení s M1, měří pixely a dělá screenhoty. Zatím zadax. . Shotter. // Testujeme Kairn, nástroj pro projektové řízení. Nikdo z projektového týmu o tom zatím neví (suprise!). // Skoro Google Jamboard, téměr Miro, ale od Figmy. Bam bam, tohle je FigJam! // Nemáš inspiraci? Internet jo. Dokonce na to má inspirobota. // Google nově vydává dataset co trenduje ve vyhledávání, strojově přístupný, takže náš Denis za pár hodin udělal Twitter bota Trendujeme. // Cool, krásná a důležitá. To je Preventivka od Loona, appka, co pomůže s péčí o zdraví.

unnamed 879x524x

Chceš být u zrodu několika skvělých akcí ročně? Máš zájem být v komunitě stejně nadšených lidí, jako jsi ty? Není nic jednoduššího než se přidat do GUGu a stát se členem naší #gugfamily! K uskutečnění malého kroku pro nadšence ale velkého pro GUG stačí vyplnit přihlášku.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Redaktor si nevyplnil profil

Komentáře

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat