reklama

Amazfit představil novou verzi GTS 2 Mini, naváže na předchozí generaci?

Amazfit představil novou verzi GTS 2 Mini, naváže na předchozí generaci?
2022-04-09T13:30:44+02:00
• 9. 4. 2022

Zdroj: GSMArena

Amazfit to s posledním modelem GTS 2 Mini opravdu trefil, hodinky se totiž staly vůbec nejprodávanějším modelem této společnosti. Není tedy divu, že jsme se po roce dočkali nástupce se stejným názvem: Amazfit GTS 2 Mini (new version). V prodeji budou hodinky už 11. dubna. 

Amazfit GTS 2 Mini (new version)

Ačkoliv mají stejný název, v porovnání vedle sebe rozdíly najdeme. Hodinky mají 1,55palcový AMOLED displej s rozlišením 306 x 354 pixelů s jemností 301 ppi a svítivostí až 450 nitů. K dispozici je 80 ciferníků nebo funkce Always On. 

Když se zaměříme na konstrukci, moc novinek neuvidíme – tělo je rovněž z hliníkové slitiny s plastovou zadní stranou, také tu máme stejné silikonové řemínky/pásky. Hodinky bez řemínku váží 19,5 gramů a jsou vodotěsné do 5 ATM, laicky řečeno s nimi můžete jednoduše plavat. 

14denní používání na jedno nabití slibuje baterie s kapacitou 220 mAh, nároční uživatelé by se měli dostat na příjemných 7 dní. V případě, že budete potřebovat prodloužit výdrž na 21 dní, využijete speciální režim, který deaktivuje většinu funkcí. V případě úplného vybití pak baterii na 100 % dobijete za necelé dvě hodiny. 

Amazfit

Zdroj: GSMArena

Pro sportovní nadšence je připraveno více než 68 cvičebních režimů, které doprovází optický senzor srdeční frekvence BioTracker 2 PPG, jenž rovněž sleduje saturaci krve kyslíkem (tzv. SpO2). Akcelerometr, gyroskop, kompas a senzor okolního světla je samozřejmostí. Díky novému GPS modulu nepotřebujete být připojeni k telefonu, abyste zachytili přesné outdoorové aktivity (běh, jízda na kole aj.). Obejít se naopak uživatelé musí bez barometrického senzoru. 

Amazfit

Zdroj: GSMArena

Přítomný je mikrofon, takže je možné ovládat hodinky pomocí asistentky Alexa. Hodinky budou k dispozici ve třech barvách – Breeze Blue, Flamingo Pink a Meteor Black. Prodej startuje 11. dubna za speciální cenu 1 500 Kč (cena platná jen 11. dubna), běžně se budou prodávat za 2 500 Kč. 

Zdroj: gsmarena.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Senior Editor Dotekomanie.cz | Experienced Sales Director with a Technology background; and loving it!

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat