reklama

Uživatelé Androidu získávají v rámci WhatsApp Beta možnost pozastavit nahrávání hlasových zpráv

Uživatelé Androidu získávají v rámci WhatsApp Beta možnost pozastavit nahrávání hlasových zpráv
2022-03-04T16:50:11+01:00
• 5. 3. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

WhatsApp se neustále vyvíjí i když rychlost přidávání novinek není tak zásadní, jako například u konkurenčního Telegramu, který uživatelům nabízí mnohem více vylepšení. Po iOS a aplikaci pro stolní počítače se nyní i testeři beta verze pro Android mohou dočkat novinky, která přináší možnost pozastavit a obnovit nahrávání hlasových zpráv do chatů.

Aktualizace WhatsApp pro iOS přináší podporu režimu soustředění a funkci pozastavení nahrávání hlasových zpráv

WhatsApp Beta pro Android získává novou aktualizaci

Na konci ledna vyšla tato novinka pro iOS a aplikaci pro Windows. Do té doby bylo možné hlasové zprávy nahrávat pouze „na první dobrou“. Pokud se vám zpráva nepovedla, museli jste začít s novou. Nyní, pokud si uprostřed zprávy budete potřebovat dát pauzu, promyslet si, co říci dále, můžete nahrávání pozastavit a následně opět pokračovat.

WhatsApp Beta for Android pause and resume voice note 1024x629 1024x629x

Zdroj: WABetaInfo

Podle WABetaInfo přichází novinka i pro uživatele platforma Android. Novinka přichází s verzí WhatsApp Beta 2.22.6.7 . Vzhledem k tomu, že se nejedná o funkci integrovanou přímo do aplikace, ale funkce je implementována na straně serveru, je možné, že se neprojeví hned pro všechny testery. WhatsApp ji bude pravděpodobně zpřístupňovat postupně.

Zdroj: xda-developers.com

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim