reklama

realme uvádí nová sluchátka Buds Air 3, důraz kladou zejména na ANC

realme uvádí nová sluchátka Buds Air 3, důraz kladou zejména na ANC
2022-03-04T16:50:22+01:00
• 5. 3. 2022

Zdroj: realme

Společnost realme již před nějakou dobou uvedla své nové top modely GT2 a GT2 Pro a nyní se novinky dostávají také na náš trh. Nyní ale realme představuje nová sluchátka, nástupce realme Buds Air 2, která přinášejí velmi lákavý poměr cena/výkon.

Realme představilo GT2 a GT2 Pro, míří do Česka

realme Buds Air 3

Stejně jako se realme chlubilo s velmi kvalitním ANC u předchozí generace, stejně je tomu i nyní. Nová realme Buds Air 3 tak mají disponovat ANC, které je schopno potlačit okolní hluk až o 42 dB. Fungování ANC má na starosti dvojice mikrofonů na každém sluchátku, jeden z venku a druhý uvnitř ucha. Výrobce navíc uvádí, že nová sluchátka certifikaci TUV Rhineland, jako první vůbec. O reprodukci zvuku se starají 10mm měniče.

2 2280x900x

Zdroj: realme

Díky certifikaci IPX5 pak sluchátka vydrží i lehce hrubější zacházení, déšť či postříkání vodou je tak nerozhodí. Velmi dobře vypadá také výdrž baterie, jež by měla dosahovat až na 30 přehrávání včetně nabíjecího pouzdra s vypnutým ANC. Jelikož byla sluchátka uvedena zároveň s herním smartphonem, výrobce myslel také na co nejnižší latenci během hraní, ta má dosahovat na pouhých 88 ms.

3 2280x860x

Zdroj: realme

realme Buds Air budou dostupná za cenu 59,99 eur v bílé a modré barevné variantě, a ačkoliv přesnou dostupnost prozatím neznáme, s největší pravděpodobností se dočkáme také na našem trhu.

Zdroje: fonearena.com, realme.com

reklama
reklama

Tomáš Kašík

Student IT, zarytý fanoušek Androidu, ale v poslední době si také velmi rozumí s Harmony OS. Ve volném čase hraje florbal a jezdí na kole.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim