reklama

Spotify pro Android testuje plovoucí tlačítko pro lepší správu playlistů

Spotify pro Android testuje plovoucí tlačítko pro lepší správu playlistů
2022-03-09T09:30:25+02:00
• 9. 3. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

Spotify je pravděpodobně nejpopulárnější hudební streamovací službou a drží si tak prvenství před službami Apple Music nebo Google Play Music. Pravidelně se můžeme setkávat s novinkami v mobilní aplikaci a jednou z těch nejčerstvějších je plovoucí tlačítko pro lepší správu playlistů a další funkci pro pohodlnější přidávání skladeb do hudební fronty.

Novinky v aplikaci Spotify pro Android

Jeden čtenář webu Android Police informoval, že Spotify testuje plovoucí tlačítko s ikonou +, které je umístěno v pravém spodním rohu aplikace. Toto tlačítko by mělo pravděpodobně sloužit pro pohodlnější vytvoření playlistu. Další funkcí by pak měla být možnost prolnutí skladby do seznamu společného s přáteli.

spotify new button 1 480x1067x spotify new button 2 1080x2400x

Zdroj: Android Police

 

Vedle této funkce se pak objevuje ještě jedna další, která přináší možnost přidání skladby do fronty přejetím prstu směrem doprava. Tato funkce je již nějaký čas dostupná pro uživatele iOS. Nově by tedy mohla dorazit i pro platformu Android.

spotify fab video anim 332x718x

Zdroj: Android Police

Obě tyto novinky jsou zřejmě součástí A/B testů, jelikož nejsou přístupné prozatím v beta verzi aplikace. Sama společnost Spotify prozatím o těchto novinkách mlčí, nicméně vzhledem k tomu, že se tyto funkce již objevily, lze očekávat, že se postupně dostanou i mezi širokou uživatelskou základnu.

Zdroj: androidpolice.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat