Garmin Descent G1 ve vodě odolají větším hloubkám

Garmin Descent G1 ve vodě odolají větším hloubkám
2022-03-09T11:30:14+02:00
• 9. 3. 2022

Zdroj: Garmin

Společnost Garmin jednoznačně patří mezi průkopníky v oblasti sportovních hodinek a dalším jasným důkazem je zástupce primárně určený pro potápěče. Novinka nese název Decent G1. Pokud se řadíte mezi milovníky vodních sportů, tak ji rozhodně nesmíte přehlédnout. Po vzoru posledních modelů jsou hodinky připraveny ve verzi bez nebo včetně solárního nabíjení.

S vodou si rozumí

Z pohledu potápěčských funkcí je připraveno několik druhů ponoru včetně kompasu, přesného zaznamenání místa ponoru/vynoření díky GPS, přílivu a odlivu. Samozřejmě nechybí ani jiné sportovní aktivity, měření kvality spánku či tepové frekvence. O robustnosti konstrukce vypovídá polymerem vyztužený rámeček a nepropustná tlačítka po obou stranách.

Garmin Descent G1 2 1600x455x

Zdroj: Garmin

Kvalitní safírové sklíčko chrání monochromatický panel, který odolá tlaku vody maximálně do hloubky 100 metrů. Podle způsobu používání zvládnou být v provozu 25 hodin až 21 dní. Při solárním dobíjení slibují neuvěřitelnou výdrž 124 dnů. Kompatibilita je zaručena jak mezi Android, tak i iOS zařízeními. Zmínku si také zaslouží funkce detekce pádu a možnost bezkontaktních plateb pomocí Garmin Pay.

Základní provedení na českém trhu pořídíte za doporučenou cenu 13 490 Kč. Varianta se solárním pohonem stojí 15 990 Kč s daní.

Garmin Descent G1 3 600x600x Garmin Descent G1 4 600x600x Garmin Descent G1 5 600x600x

Zdroj: Garmin

Zdroje: garmin.com, gizmochina.com, phonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Antonín Julinek

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá více než 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry a nezanevřel ani na zařízení s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat