reklama

OnePlus chystá chytré hodinky Nord

OnePlus chystá chytré hodinky Nord
2022-03-25T11:30:21+02:00
• 25. 3. 2022

OnePlus Watch; Zdroj: OnePlus

1

V únoru se objevily informace, že by společnost OnePlus měla uvést snová sluchátka v rámci série Nord. Nyní se dozvídáme, že bychom se měli dočkat také chytrých hodinek, které pravděpodobně ponesou označení OnePlus Nord Watch.

Nord Watch

OnePlus již má na svém kontě chytré hodinky, které byly uvedeny v březnu minulého roku. Sice nabízí poměrně zajímavé funkce, ale mnozí spíše očekávali, že bude použit systém Wear OS od Googlu. Bohužel se tak nestalo. Nadcházející hodinky Nord Watch ale také nenabídnou Wear OS, aspoň podle dostupných informací.

Zatím neznáme konečnou podobu, ani přesné specifikace, ale podařilo se získat informace kolem výbavy. Nebude například chybět senzor srdečního tepu a možnost měření okysličení krve. Součástí bude samozřejmě měření sportovních aktivit společně s měřením spánku. O konektivitu se bude starat jen Bluetooth.

Screenshot 122 1229x720x

OnePlus Watch; Zdroj: OnePlus

Hodinky budou uvedeny prvně v Indii, zřejmě společně se smartphonem OnePlus Nord 3, který se bude chlubit 150W nabíjením. Zřejmě se dočkáme i Nord sluchátek, ale to je jen náš předpoklad. Cena hodinek Nord Watch by měla být nižší než u OnePlus Watch. Ty stojí 159 eur, takže se odhaduje, že Nord verze přijde přibližně na 130 nebo 120 eur. Zatím si ale musíme počkat na další detaily.

Zdroje: gsmarena.com, 91mobiles.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Karel Čapka

VIP 27. 3. 2022, 11:52
Android aplikace

První hodinky nebyly trhák, jejich vlastní systém prý nedopadl moc dobře. Tahle jejich segmentace portfolia nenabízí dlouhodobou kvalitní produktovou linii, kterou je možné snadno doporučit.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim