reklama

WhatsApp Beta přináší zkratky pro emotikony a novou funkci pro prohlížení médií

WhatsApp Beta přináší zkratky pro emotikony a novou funkci pro prohlížení médií
2022-02-21T15:00:42+02:00
• 21. 2. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

Pravidelně váš informujeme o nových funkcích v aplikaci WhatsApp. Nedávno WhatsApp představil tmavý režim v aplikaci pro Windows a nyní přichází s dalšími novinkami. Těmi jsou zkratky pro emotikony a náhled na média, která jsou odesílaná jako soubor.

WhatsApp Beta obdržela nové zajímavé funkce

Tým kolem WABetaInfo si všimli nové aktualizace v aplikaci WhatsApp pro Windows, která obdržela hned dvě zajímavé novinky. Tato verze má označení UWP 2.2206.1.0. Tou první je funkce, která usnadní vyhledávání emotikonů, kdy po zadání klíčového slova s dvojtečkou na začátku, bude možné vyhledat odpovídajícího smajlíka. Tato funkce je již k dispozici nějaký čas ve webové a desktopové verzi aplikace a nyní přichází i do univerzální aplikace pro Windows.

1645162352 whatsapp document preview 1600x900x

Zdroj: WABetaInfo

Další novinkou je zobrazení náhledu na média, pakliže budou odeslána jako soubor. Mnoho lidí odesílá fotky a videa jako soubor, aby je příjemce obdržel v původní kvalitě, jelikož WhatsApp při klasickém odesílání média komprimuje. Pokud příjemce obrázek nebo video obdržel, nemohl si zobrazit náhled. Tato novinka je momentálně dostupná pro vybrané uživatele platformy Android, kteří používají WhatsApp beta 2.22.5.11.

Zdroje: neowin.net, wabetainfo.com

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat