reklama

Klávesnice Microsoft SwiftKey pro Android a iOS získává nové funkce

Klávesnice Microsoft SwiftKey pro Android a iOS získává nové funkce
2022-02-14T13:40:53+01:00
• 14. 2. 2022

Zdroj: Microsoft

Oblíbená klávesnice Microsoft SwiftKey, která je k dispozici pro Android a iOS, obdržela aktualizaci a v rámci této aktualizace přichází několik nových funkcí.

Klávesnice SwiftKey pro Android a iOS získává nové funkce

Uživatelé verze pro Android mohou nyní hledat v emotikonech pomocí až 139 jazyků. Podporován je široký počet jazyků včetně perštiny, rumunštiny, thajštiny nebo turečtiny. S novou verzí klávesnice mohou nyní uživatelé psát i v jazycích wadhi, východofríštině, garhwali, hmar a saraiki. Další novinkou je funkce označená jako „Inteligent nudge“, která dokáže automaticky detekovat úkol a uživatele se zeptá, zdali jej nechce přidat do aplikace Microsoft To-Do.

1644554304 microsoft swiftkey emoji search 1058x806x

Zdroj: Neowin

Nejnovější verze Microsoft SwiftKey pro Android má označení 7.9.6.8 a přináší novinky vyhledávání v emotikonech skrze až 139 jazyků, podpora psaní v jazycích wadhi, východofríštině, garhwali, hmar a saraiki a přidání přidávání úkolů do Microsoft To-Do. Nejnovější Microsoft SwiftKey pro iOS ná označení 2.9.2 a oproti verzi pro Android obsahuje pouze podporu vyhledávání v emotikonech skrze 139 jazyků. Klávesnice pro iOS je bohužel značně „ořezaná“ z důvodů omezení na straně systému.

Zdroj: neowin.net

logo-app SwiftKey Keyboard SwiftKey Zdarma ANDROID logo-app SwiftKey Keyboard Zdarma iOS
reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim