reklama

Huawei dokončuje model Nova 9 SE

Huawei dokončuje model Nova 9 SE
2022-02-14T16:30:05+01:00
• 14. 2. 2022

Zdroj: Huawei

Čínská společnost Huawei do produktové řady Nova 9 připravuje jednu mobilní novinku, která stihla projít již několika certifikačními procesy a samozřejmě za sebou zanechala stopy. Nedaleko od oficiálního představení by měl být právě model Nova 9 SE. Nástupce má nakročeno na prodejní pulty s menším zpožděním, neboť výrobce uvedl poslední generaci začátkem listopadu roku 2020.

Zatím plno otazníků

Databáze u telefonu po vnitřní stránce počítá s osmijádrovým procesorem (2,4 GHz), 8GB operační pamětí RAM a 256GB interním úložištěm. Celkovou výdrž bude udávat 3 900mAh článek baterie doplněný o technologii rychlého 66W nabíjení. K dispozici mají být tři barevné varianty (bílá, černá, modrá). V každém případě modelu patří kódové označení JLN-LX1.

Díky úplnému rozpojení značek Honor a Huawei půjde o zcela přepracované zařízení, což naopak jiné zahraniční zdroje zcela vyvracejí. Chystaný Huawei Nova 9 SE může vycházet z Honoru 50 SE, který mimo jiné disponuje 6,78palcovým IPS LCD displejem s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí, 16MPx selfie kamerkou, čtveřicí zadních fotoaparátů a hlavním 108MPx snímačem.

V neposlední řadě uvidíme software EMUI či HarmonyOS včetně vlastních služeb Huawei Mobile Services. Nakonec snad už nejbližší dny přinesou více světla.

Zdroje: gizmochina.com, gizchina.com

reklama
reklama

Antonín Horňáček

Členem Dotekománie od samotného založení a tato věrná podpora trvá přes dlouhých 10 let. Oblíbeným výrobcem je jednoznačně kalifornský Apple, ale velmi rád vzpomíná na BlackBerry.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim