reklama

Novoroční sleva 28 % na Windows 10, nyní jen za 325 Kč sponzorovaný článek

Novoroční sleva 28 % na Windows 10, nyní jen za 325 Kč [sponzorovaný článek]
2022-01-01T19:29:01+01:00
• 1. 1. 2022
2

Udělejte si radost nákupem na přelomu roku nového licenčního klíče k produktům Microsoft za skvělou cenu. Novoroční ceny pro vás připravil online shop Keysbuff. Ten spustil akci ke konci roku, která nabízí slevu 28 % na klíče k softwaru od společnosti Microsoft. Za nízké ceny můžete získat například Windows 10, Windows 11 a Microsoft Office 2019 nebo v kombinaci dohromady za ještě nižší ceny. Vše potřebné pro svůj počítač naleznete na webu Keysbuff. Pro slevu stačí použít náš slevový kód DOT25.

Slevy na Windows 10 a MS Office pokračují i na začátku roku 2022

V rámci slevové akce můžete získat například operační systém Windows 11 Pro za za úžasnou cenu 470 Kč nebo starší Windows 10 ve verzi Pro za bezkonkurenčních 325 Kč. Novoroční nabídka na skvělé licenční klíče za bezkonkurenční cenu je platná pouze v internetovém obchodě Keysbuff.com. A pokud si nevyberete z produktů Microsoft, mají též k zakoupení i spoustu her či příslušenství k počítači, jako jsou myši či mechanické klávesnice.

keysbuff

Pro získání slevy 28 % je potřeba v košíku zadat kupon DOT25.

Obchod Keysbuff navíc nemá žádné skryté poplatky za zboží ani za platbu. Případně můžete využít i poukázky na herní konzole PlayStation, pořídit si kupón do iTunes či na Steam, Origin či Uplay nebo si pořídit antivirové programy ve slevě.

Do nového roku se slevami na oblíbení produkty Microsoft

Pokud vás tato nabídka zaujala, pak neváhejte a objednávejte, akce s 28% slevou trvá do konce roku, pro slevu použijte kód DOT25. Nakupování u Keysbuff.com je tak snadné, jak jen je to možné! Brzy po objednání obdržíte e-mail s aktivačními klíči zvoleného produktu – a nebudete čekat dlouho! Za pár minut je aktivační kód ve vaší e-mailové schránce a můžete jej na počítači rovnou aktivovat. V případě jakýchkoli dotazů vám zákaznický servis service@kysbuff.com poskytne rychlou a rozsáhlou podporu, kterou potřebujete. Navíc je podpora dostupná 24/7, komfort, a pomoc při nákupu je tedy zaručena.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Ladislav Polický

1. 1. 2022, 21:18

Podle stránky, kterou propagujete, si mám u nich zakoupené Windows 10 Pro aktivovat přes Steam. To jako vážně???
https://www.keysbuff.com/activate-detail_pc.html

Karel Čapka

VIP 2. 1. 2022, 18:09

Dobrý den, aktivace probíhá standardně v prostředí systém Windows. Po kliknutí na informaci o tom, jak licenční klíč využít, musíte na webu Keysbuff kliknout na kolenou Windows. Bohužel první Ilonka je Steam a proto to mate.

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat