reklama

Instagram upracuje plánování vysílání a remixy

Instagram upracuje plánování vysílání a remixy
2022-01-31T16:40:15+01:00
• 31. 1. 2022

Zdroj: Dotekomanie.cz

Jedna z nejpodstatnějších novinek, která nás letos čeká u Instagramu, bude rozhodně možnost předplatného. Zatím se testuje a není známo, kdy bude dostupná pro všechny a ve všech zemích. Mezitím zde máme drobná vylepšení, které představuje ředitel Instagramu.

Instagram přitvrzuje v boji proti škodlivému obsahu, i na základě vaší historie

Dvě novinky

Adam Mosseri, ředitel Instagramu, představuje dvě novinky, které se začnou objevovat v aplikacích pro Android a iOS. První změna se týká samotných živých přenosů. Již nyní je možné naplánovat vysílání, ale samotný proces zveřejnění není zrovna optimální. Například musíte vytvořit příspěvek a ten až pak můžete nasdílet do dočasných příběhů. V tomto ohledu se dělá podstatnější změna, díky které můžete naplánovat vysílání a tuto informaci zveřejnit jako příspěvek nebo jako dočasný příběh. Není zde tedy podmínky vytvoření příspěvku.

instagram 823x771x

Zdroj: Instagram

Další vylepšení se týká informace o naplánovaném vysílání. Uživatelé nebudou informováni jen prostřednictvím příspěvků nebo dočasného příběhu. O naplánované události se také dozví ze samotného profilu, kde bude banner upozorňující na plánované živé vysílání.

Druhá novinka se týká možnosti remixování videí. Dle Adama již není jakékoliv omezené a můžete použít každé video pro vytvoření vlastního remixu.

Zdroje: twitter.com, androidcentral.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim