reklama

Doživotní licence Windows 10 jen za 290 Kč a MS Office za 515 Kč! Využijte novoroční slevy sponzorovaný článek

Doživotní licence Windows 10 jen za 290 Kč a MS Office za 515 Kč! Využijte novoroční slevy [sponzorovaný článek]
2022-01-17T17:52:21+01:00
• 16. 1. 2022
2

Udělejte si radost nákupem na začátku roku 200 zakoupením nového licenčního klíče k produktům Microsoft za skvělou cenu. Novoroční ceny pro vás připravil online shop Keysbuff. Ten spustil akci ke konci roku, která nabízí slevu 28 % na klíče k softwaru od společnosti Microsoft. Za nízké ceny můžete získat například Windows 10, Windows 11 a Microsoft Office 2019 nebo v kombinaci dohromady za ještě nižší ceny. Vše potřebné pro svůj počítač naleznete na webu Keysbuff. Pro slevu stačí použít náš slevový kód DOT25.

Slevy na Windows 10 a MS Office pokračují i na začátku roku 2022

V rámci slevové akce můžete získat například operační systém Windows 11 Pro za za úžasnou cenu 470 Kč nebo starší Windows 10 ve verzi Pro za bezkonkurenčních 325 Kč. Novoroční nabídka na skvělé licenční klíče za bezkonkurenční cenu je platná pouze v internetovém obchodě Keysbuff.com. A pokud si nevyberete z produktů Microsoft, mají též k zakoupení i spoustu her či příslušenství k počítači, jako jsou myši či mechanické klávesnice.

Do nového roku se slevami na oblíbení produkty Microsoft

Keysbuff

Pro získání slevy 28 % je potřeba v košíku zadat kupon DOT25.

Obchod Keysbuff navíc nemá žádné skryté poplatky za zboží ani za platbu. Případně můžete využít i poukázky na herní konzole PlayStation, pořídit si kupón do iTunes či na Steam, Origin či Uplay nebo si pořídit antivirové programy ve slevě.

Pokud vás tato nabídka zaujala, pak neváhejte a objednávejte, akce s 28% slevou trvá do konce roku, pro slevu použijte kód DOT25. Nakupování u Keysbuff.com je tak snadné, jak jen je to možné! Brzy po objednání obdržíte e-mail s aktivačními klíči zvoleného produktu – a nebudete čekat dlouho! Za pár minut je aktivační kód ve vaší e-mailové schránce a můžete jej na počítači rovnou aktivovat. V případě jakýchkoli dotazů vám zákaznický servis service@kysbuff.com poskytne rychlou a rozsáhlou podporu, kterou potřebujete. Navíc je podpora dostupná 24/7, komfort, a pomoc při nákupu je tedy zaručena.

Keysbuff

Jak aktivovat licenční klíče?

Po zaplacení obdrží kupující na e-mail uvedený při registraci produktový klíč OEM, který lze aktivovat přímo v samotném systému Windows 10 v další části – „Start“ → „Nastavení“ → „Systém“ → „O programu“ → „Změnit klíč produktu“ (v této nabídce je třeba zadat obdržený klíč OEM).

Keysbuff

Po aktivaci OEM klíče se v sekci Aktivace zobrazí následující zpráva: „Systém Windows je aktivován pomocí digitální licence propojené s vaším účtem Microsoft.“

Upozorňujeme, že aktivovaný klíč Windows 10 je vázán na základní desku počítače. Pokud počítač vyměníte, budete muset pro další použití klíče kontaktovat podporu společnosti Microsoft.

Keysbuff

Pokud jde o aktivaci sady Office, je situace ještě jednodušší. Stačí přejít na oficiální stránku produktu, případně otevřít program v počítači a poté se přihlásit pomocí účtu Microsoft. Poté zadejte produktový klíč (který vám bude zaslán e-mailem po zaplacení zboží) do speciálního pole, zadejte svůj region a preferovaný jazyk a klikněte na tlačítko „Další“. Pokud jste postupovali správně, měli byste být schopni stáhnout Office do svého počítače. Pokud jste aktivovali již nainstalovaný Office, změna se projeví rovnou.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Фанда Остравак

17. 1. 2022, 12:05

Jo fungovat to bude.
Chvíli.
Ale můžete mít štěstí a organizace která vydává neoprávněně tyto klíče, zanikne až za pár let.
Pak můžete koupit znovu 😉

Karel Čapka

VIP 19. 3. 2022, 14:14

Dobrý den, licenční klíč je aktivován jednorázově, budoucnost společnosti, která ho prodala, na tom nezávisí.

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim