reklama

Youtube ukáže oblíbené části videí přímo v přehrávači

Youtube ukáže oblíbené části videí přímo v přehrávači
2021-12-15T09:30:14+02:00
• 15. 12. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Největší novinkou na platformě Youtube je z poslední doby skrytí počítadla palců dolů, byť je stále dostupné pro autory a dokonce existuje rozšíření pro webové prohlížeče, které ho dokáže vrátit zpět. Mezitím Youtube ale testuje nejrůznější novinky a trochu si pohrává se změnou ovládání videí. Dnes zde máme experiment přímo pro přehrávač.

Youtube rozšiřuje nové ovládací prvky pro videa

Nejzajímavější části

Youtube nabízí stejně jako některé jiné služby od Googlu experimenty, kde si společnost testuje nové funkce. Zde jsou ale omezeny jen na vymezené časové období a navíc je mohou zkoušet jen majitelé placených účtů. Nově si lze vyzkoušet menší úpravu samotného přehrávače. Po aktivování budete moci v časové linii při posunu vidět, která část zaujala diváky nejvíce.

Screenshot 20211214 213223 1080x2340x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Jde v podstatě o rozšíření a původní náhled konkrétní části stále zůstává k dispozici. Podobnou funkci můžete najít i u jiných platforem na přehrávání videí. Experiment jako takový je k dispozici jen do 7. ledna a navíc je dle Youtube dostupný jen u některých videí. Snažili jsme se najít obsah, kde by byl patrný, ale ani pro delším procházení různých žánrů jsme nenašli video, kde bychom mohli vidět novinku v akci.

ezgif 4 14237caaff07 350x197x

Zdroj: Youtube

Zřejmě se jedná o velmi omezený experiment a není jasné, jestli se po jeho skončení dočkáme nějakého většího nasazení. Na druhou stranu jde jen o zobrazení informace, kterou má k dispozici každý tvůrce obsahu na Youtube, takže zavedení by nemělo být nějak problematické. V tuto chvíli je ukazatel oficiálně dostupný jen v aplikacích pro mobily, ale možná se ho dočkáme i ve webové verzi.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Šéfredaktor, tvůrce dotekomanie.cz, androiďák, podcaster v PZL. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat