reklama

Motorola Moto Edge X30 se ukazuje na fotografii aktualizováno

Motorola Moto Edge X30 se ukazuje na fotografii [aktualizováno]
2021-12-09T13:48:04+01:00
• 8. 12. 2021

Zdroj: AndroidHeadlines

1

Aktualizováno 7. 12.

Co jsme považovali za model Moto Edge X30, tak asi bude nějaký základní model. Chen Jin ze společnosti Motorola se pochlubil připravovanou novinkou Moto Edge X30 a dozvídáme se, že přední kamera bude zabudovaná do displeje, tedy pod něj. Bude se tak jednat asi o jeden z prvních top modelů na světě s touto technologií. Zatím jsme něco podobného viděli u několika modelů od ZTE a dokonce je u jednoho modelu od Samsungu.

gsmarena 001 6 1200x675x

Zdroj: Chen Jin via GSMArena

Aktualizováno 5. 12.

Motorola zveřejnila informaci, že co nevidět uvede mobil s novým procesorem Snapdragon 8 Gen 1, který byl konečně představen. Dle posledních úniků se bude jednat právě o chystanou novinku Motorola Moto Edge X30, která by se měla objevit v Evropě pod označením Motorola Moto Edge 30 Ultra. K dispozici máme údajnou fotku tohoto mobilu, na které si můžete všimnout, že rámeček kolem displeje je symetrický. Co se ostatních specifikací týče, máme očekávat 144Hz displej, 50MPx foťák s OIS a 60MPx přední snímač. K uvedení by mělo dojít v Číně již 9. prosince.

gsmarena 001 5 1200x800x

Zdroj: GSMArena

Původní článek 2. 12.

Není to tak dávno, co generální ředitel Xiaomi potvrdil, že řada Xiaomi 12 bude první, která využije zcela nový SoC Snapdragon 8 Gen 1. V prosinci ale nakonec dorazí další novinka, konkrétně 9. prosince se tento procesor objeví v Motorola Moto Edge X30. 

Motorola Moto Edge X30

Ve výsledku je asi jedno, který z telefonů bude skutečně první s tímto procesorem. V každém případě Motorola Moto Edge X30 už nějakou dobu postupně uniká a už konečně víme, kdy bude novinka oficiálně představena. Očekáváme, že zařízení bude vyrobeno z kovu a skla a dokonce i víme, jak bude vypadat. 

Motorola Edge X30 Motorola Edge X30

Zdroj: AndroidHeadlines

Unikly totiž podrobné rendery, které odhalují nejen přední, ale také zadní stranu. Těšit se můžeme na displej s drobným průstřelem, ve kterém bude umístěn fotoaparát. Kolem displeje pak budou minimální rámečky, což telefonu dodává mimořádně hezký vzhled. Zadní strana pojme trojici fotoaparátů ve vertikálním zarovnání. Zajímavé je, že tlačítka pro zvýšení a snížení hlasitosti jsou vpravo a tlačítko napájení/uzamykání je vlevo. To naznačuje, že na renderech je čínská varianta. 

MOTOROLA EDGE 30 ULTRA renders 1 1420x799 1420x799x Motorola Edge X30

Zdroj: AndroidHeadlines

Telefon bude velmi pravděpodobně využívat čtečku otisků prstů v displeji – zřejmě by se mělo jednat o optický snímač. Součástí zařízení bude 5 000mAh baterie spolu s podporou opravdu rychlého nabíjení – 68 W. 

Motorola Moto Edge X30 poskytne 6,67palcový 144Hz AMOLED displej s podporou HDR10+. 50megapixelový hlavní fotoaparát bude doprovázet 50megapixelový ultraširokoúhlý a také 2megapixelový hloubkový senzor. Přední strana nabídne jediný 60megapixelový fotoaparát. 

Zdroje: androidheadlines.com, gsmarena.com, gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Karlo Montausir

2. 12. 2021, 18:16

Za kolik?

Reklama

galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24
galaxy s24

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat