Chytré hodinky TicWatch GTK byly uvedeny na čínském trhu, pochlubí se 10denní výdrží

Chytré hodinky TicWatch GTK byly uvedeny na čínském trhu, pochlubí se 10denní výdrží
2021-12-22T15:00:55+02:00
• 22. 12. 2021

Zdroj: Mobvoi

Chytré hodinky TicWatch byly představeny pro čínský trh a mohou se pochlubit něčím, co konkurence obvykle nenabízí a tou je výdrž baterie. To vše ještě podtrhuje velmi nízká cenovka.

Chytré hodinky TicWatch GTK překvapí funkcemi, výdrží a především nízkou cenou

Ačkoliv bychom očekávali u levných hodinek pouze plast, TicWatch GTK nabídnou kovové tělo s kruhovou lunetou a 1,3palcovým HD barevným displejem. Displej resp. systém nabídne až 100 předvolených ciferníků. TicWatch jdou cestou minimalistického designu, který padne do oka byznysmenovi i sportovně založenému uživateli. Hodinky přichází s podporou 14 sportovních režimů a dokážou také zaznamenávat srdeční tep v reálném čase.

TicWatch 1 600x277x

Zdroj: Mobvoi

Díky umělé inteligenci umí hodinky analyzovat a nabídnout data a informace, díky kterým bude cvičení více efektivní. Hodinky se rovněž mohou pochlubit vodotěsností až do 5 ATM a tím budou zajímavým produktem i pro všechny milovníky vodních radovánek a sportů. Hodinky jsou vybaveny technologií Bluetooth 5.0, podporují telefonní hovory a další funkce v případě, že budou spárovány s telefonem. Tím, co je ale bude lišit od konkurence, je výdrž baterie. Výrobce tvrdí, že hodinky vydrží při běžném používání 7 až 10 dní. A cena? Aktuálně jsou na čínském trhu dostupné za zaváděcí cenu 31 dolarů. Jejich standardní cena by pak měla být 47 dolarů.

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat