Twitter zpřístupní Spaces i pro neregistrované uživatele

Twitter zpřístupní Spaces i pro neregistrované uživatele
2021-11-17T09:30:44+02:00
• 17. 11. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Twitter nedávno spustil svou novou funkci Spaces, které přináší živé chatovací místnosti, do kterých se může připojit až deset diskutujících uživatelů. Nyní přichází s možností připojit se k těmto chatům bez nutnosti mít účet na Twitteru.

Twitter se snaží Spaces zpřístupnit pro všechny uživatele

Spaces, neboli Prostory, jsou nový způsob interakce uživatelů, kteří mohou v rámci jedné živé místnosti diskutovat o různých zajímavých tématech. Připojit se může až deset diskutujících. Novinka je podobnou funkcí, jakou nabízí například Clubhouse, který však zaznamenává spíše slábnoucí zájem. Aby se Spaces ještě více dostaly do povědomí lidí, rozhodla se společnost zpřístupnit tyto živé diskuze i těm, kteří nemají účet na Twitteru. Sice se takoví uživatelé nebudou moci aktivně diskuze zúčastnit, ale budou mít přístup, a tato funkce tak získá mnohem větší posluchačský dosah.

twitter spaces 1654x1654x

Zdroj: Twitter

Twitter se snaží novinku dále rozvíjet a posilovat zájem o ni. V červenci letošního roku mohli začít uživatelé publikovat tweety přímo ze Spaces. Tyto tweety odkazují přímo na daný audiochat a mohou být doplněny o příslušné hashtagy. V říjnu Twitter představil vylepšení pro aplikaci iOS, kde nově uživatelé nalezli přímou kartu Spaces, v rámci které získávají lepší a přehlednější přístup k audio pořadům. Jelikož každý uživatel nemá možnost přístupu k živému vysílání, umožnil Twitter rovněž jednotlivé audio pořady uchovávat až po dobu 30 dní, čímž se lidé k zajímavým pořadům mohou dostat zpětně.

Zdroj: engadget.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat