Nothing plánuje 5 nových produktů, jeden z nich by se měl objevit již v prosinci

Nothing plánuje 5 nových produktů, jeden z nich by se měl objevit již v prosinci
2021-11-04T18:00:00+02:00
• 4. 11. 2021

Zdroj: neowin.net

Technologická společnost Nothing byla přestavena letos v lednu. Za tímto projektem stojí Carl Pei, spoluzakladatel společnosti OnePlus, od které před rokem odešel. Vizí společnosti Nothing je odstranit bariéry mezi lidmi a technologiemi a vytvořit tak bezproblémovou digitální budoucnost.

Nothing pravděpodobně brzy uvede nové produkty

Nothing má za sebou již první produkt, kterým jsou bezdrátová sluchátka Nothing ear (1) uvedená letos v srpnu. Společnost se pochlubila celkem 180 tisíci prodanými kusy  a dalšími 320 objednávkami. Prognózy jsou takové, že počet objednávek by měl atakovat hranici 600 tisíc kusů. Generální ředitel a viceprezident pro Nothing v Indii – Manu Sharma sdělil, že společnost aktuálně vyvíjí pět nových produktů, které chce v brzké době uvést na trh. Již koncem tohoto roku by se měl na trhu objevit první z nich.

Nothing ear 1 1339x748x

Nothing ear (1); Zdroj: Nothing

O jaké produkty se konkrétně má jednat, Sharma nesdělil, ale podle nedávnou zveřejněných informací by měla být letos uvedena powerbanka a začátkem roku 2022 pak první smartphone. V roce 2022 by měly být uvedeny i další produkty z kategorie životní styl. Společnost Nothing před nedávnem oznámila partnerství s předním výrobce čipových sad Qualcomm a právě příští rok chce uvést produkty poháněné procesory Snapdragon. Plánované produkty dle zvěstí nesou kódová označení Abra a Arceus, kdy Abra bude pravděpodobně název pro připravovanou powerbanku a kódové označení Arceus pravděpodobně ponese nový smartphone.

Zdroj: fonearena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Jakub Sobotka

Působí v IT a svět IT a mobilních technologií byly vždy jeho vášní. Ve volném čase rád sportuje, čte, nebo se toulá přírodou. Ač uživatel Apple platformy, velmi dobře si rozumí i s Androidem.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat