Série Galaxy Note zřejmě skončila nadobro aktualizováno

Série Galaxy Note zřejmě skončila nadobro [aktualizováno]
2021-11-25T18:30:28+02:00
• 25. 11. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Aktualizováno 25. 11.

Ještě v březnu se spekulovalo, že se letos nedočkáme nového modelu série Galaxy Note. Dnes je již jasné, že zde nebude tento rok Galaxy Note 21 a díky posledním únikům se ukazuje, že stylus bude součástí Galaxy S22 Ultra. Dle nejnovějších informací Samsung nezahrnul mobil Galaxy Note v plánech pro rok 2022. Při pohledu na celkovou situaci můžeme konstatovat, že další model Galaxy Note již nebude. Samsung se k celé situaci nějak konkrétně nevyjádřil a je docela možné, že se někdy v budoucnu dočkáme pokračování, ale zatím je to velmi nepravděpodobné.

Původní článek 19. 3.

Po představení Galaxy Note 20 se začalo spekulovat, že tato řada pomalu skončí a nahradí ji jiné modely. Samsung již představil S Pen k letošnímu top modelu S21 Ultra (recenze) a chystá se prý i k Galaxy Z Fold 3. Nejnovější zprávy naznačují, že letos Note možná opravdu nedorazí, ale z jiného důvodu.

Recenze: Galaxy Note 20 Ultra 5G – bronzový elegán 

Galaxy Note letos nevyhlížejte

Již na konci roku Samsung vyvrátil informaci o konci řady Galaxy Note. Nicméně letos se možná nových modelů nedočkáme. Samsung to zmínil přímo na schůzce s investory. Důvodem je nedostatek čipů, kde je vyšší poptávka než nabídka.

Galaxy Note20 Ultra stylus 2500x1403x

Samsung Galaxy Note Ultra 5G; Zdroj: Dotekománie.cz

Nedostatek nových procesorů a dalších čipů zmiňuje také Qualcomm, který již potvrdil, že mu pomalu dochází výrobní kapacita. Mobilních telefonů se zatím nedostatek kapacity při výrobě čipů tolik nedotknul, nicméně bude pravděpodobně hůř. Ostatně z důvodu nedostatku čipů je dnes téměř nemožné sehnat aktuální grafickou kartu nebo konzoli nové generace.

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Miroslav Růžička

Senior Editor zaměřující se primárně na recenze, tvorbu obsahu na sociální sítě a náš podcast PZL. Nadšenec do moderních technologií, který na našem webu působí již od roku 2013. Mobilní telefony ho ale zajímají již od dětství.

Komentáře

Reklama

PanzerGlass S24 MP Mraz 1
PanzerGlass S24 MP Mraz 2

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat