reklama

Rozjeďte podzim s pohodlným softwarem! sponzorovaný článek

Rozjeďte podzim s pohodlným softwarem! [sponzorovaný článek]
2021-10-22T17:59:30+02:00
• 22. 10. 2021

Říjen je s námi, a to znamená příval velkých slev. V říjnu tu máme velkou podzimní akci na icmmo.com! Tento populární e-shop se na podzimní akci opravdu dlouho připravoval, přičemž k dispozici jsou slevy na řadu produktů.

Rozjeďte podzim s pohodlným softwarem!

Pokud vám něco uniklo z letních akcí, pak v nadcházející letní online akci  je ten nejlepší čas na získání požadovaných licencí. Od nynějška se na icmmo.com vyplatí začít procházet veškerý svůj oblíbený software, aby vám už neunikla žádná položka ve vašem seznamu přání.

Windows 10

icmmo.com je jednou z největších a nejspolehlivějších online platforem prodávajících softwarové licence za bezkonkurenční ceny a nabízí rychlé doručování e-mailů! Tento týden icmmo právě zahájil velký letní výprodej 2021, kde máte až 60% slevu z plné ceny a další produkty!

Jedná se o časově omezené nabídky, které skončí příští týden. Pokud jste tedy plánovali upgradovat software svého počítače, tuto jednorázovou příležitost si nenechte ujít.

Exkluzivní nabídka – sleva až 43 % s kupónem DBY43, limitované, pospěšte si!

  • Windows 10 Pro Key €7.94 – https://bit.ly/3iZk0Tl
  • Windows 10 Home Key €7.74 – https://bit.ly/3gfqVG4
  • Windows 10 Enterprise Key €10.18 – https://bit.ly/2WbjybJ

61% sleva! S kuponem „DBY61“

Levnější a ještě levnější se slevovým kupónem „DBY43“

Objevte více zde >>

Nakupování na mmohk je tak snadné, jak jen je to možné! Brzy po objednání obdržíte e-mail s vašimi produktovými klíči – aniž byste museli čekat několik dní! V případě jakýchkoli dotazů vám zákaznický servis mmors.pay@gmail.com poskytne rychlou a rozsáhlou podporu, kterou potřebujete.

Máte dotaz?

Kontaktujte nás kdykoli před nebo po objednání. Chcete-li nás kontaktovat, jednoduše odešlete e-mail na adresu mmors.pay@gmail.com a náš tým zákaznické podpory se o vaši žádost postará co nejdříve.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim