reklama

Zadejte kód z článku a Samsung Watch3 koupíte za nejnižší cenu v Česku sponzorovaný článek

Zadejte kód z článku a Samsung Watch3 koupíte za nejnižší cenu v Česku [sponzorovaný článek]
2021-09-26T09:41:57+01:00
• 26. 9. 2021

Poohlížíte se po kvalitních, spolehlivých, designově povedených chytrých hodinkách za sympatickou cenu? Pak jste na správném místě. Speciálně pro naše čtenáře totiž ve spolupráci s Mobil Pohotovostí přinášíme slevu na Galaxy Watch3, díky které hodinky od Samsungu pořídíte za vůbec nejlepší cenu na trhu. Stačí využít náš slevový kód „dotekomanieSAM20“.

Samsung Galaxy Watch3 patří bezesporu k nejkvalitnějším smartwatch na trhu. Ne náhodou si proto před pár měsíci odnesly ocenění „Značka kvality“ od časopisu dTest, které mimo jiné znamená, že získaly nejlepší hodnocení v nezávislém testu. Galaxy Watch3 vám totiž nabídnou kvalitní materiály, plynulý a spolehlivý systém a celou řadu zdravotních funkcí, včetně schopnosti měřit kyslík krvi, EKG a krevní tlak, což je mezi chytrými hodinkami stále poměrně raritní vlastnost.

Galaxy Watch3 za nejnižší cenu

Watch3 od Samsungu jsou už teď oproti své původní ceně zlevněné o tisíce korun. Nicméně po zadání slevového kódu níže můžete hodinky pořídit ještě s dodatečnou 20% slevou, takže vás ve výsledku vyjdou vůbec nejlevněji na celém českém trhu. Sleva platí na obě velikosti i na všechny barevné varianty hodinek.

Watch3 Watch3

Pro získání slevy stačí zadat kód (bez uvozovek) do vyhrazeného pole v košíku po vložení produktu. Sleva platí jen pro 10 nejrychlejších a je aktivní pouze do středy 30. září.

Kód „dotekomanieSAM20“ platí na:

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim