reklama

Xiaomi představilo hodinky a sluchátka

Xiaomi představilo hodinky a sluchátka
2021-09-30T16:30:51+01:00
• 30. 9. 2021

Zdroj: Android Authority

Čínský technologický gigant, který se tlačí na přední příčky světových výrobců, představil dva nové produkty. Mezi nimi jsou chytré hodinky a bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku. Začněme nejprve hodinkami, protože ty se zdají být nejzajímavější. 

Xiaomi Watch Color 2

Xiaomi Watch Color 2, tak se nové hodinky jmenují, přichází s 1,43palcovým AMOLED displejem s hustotou pixelů 326 ppi. Kolem displeje se nachází kovový rámeček, který je možné zakoupit ve třech barevných provedeních. Kombinovat hodinky pak lze s více než 200 ciferníky a 6 barvami řemínku (černá, modrá, bílá, zelená, oranžová a žlutá).

Xiaomi Watch Color 2 Xiaomi Watch Color 2 Xiaomi Watch Color 2

Zdroj: GSMArena

Ačkoliv hodinky používají proprietární operační systém, podporují aplikace třetích stran. Máme zde voděodolnost 5ATM, takže si s nimi i zaplavete. Xiaomi Watch Color 2 podporují 117 sportovních režimů, z nichž 19 je na profesionální úrovni. Baterie s kapacitou 470 mAh zajistí 30hodinové používání s GPS. 

Máme tu také 24hodinové sledování srdeční frekvence, měření krevního kyslíku (SpO2) a sledování spánku. K dispozici jsou mimo jiné i zdravotní funkce pro ženy. Hodinky je možné zakoupit za 155 dolarů, přičemž prodej bude zahájen 30.9.2021. 

Xiaomi True Wireless Earphones 3 Pro

Sluchátka s tak složitým názvem přeci musí umět plno věcí. Jsou tedy vybavena pokročilým potlačením hluku, které snižuje okolní hluk až o 40 dB. Sluchátka dokonce podporují sledování hlavy, což znamená, že dokáží replikovat prostorový zvuk. Jedná se mimo jiné také o první sluchátka, která nabízí nejnovější verzi vysoce kvalitního zvukového kodeku LHDC 4.0. 

gsmarena 005 960x1280x gsmarena 006 960x1280x gsmarena 007 960x1280x

Zdroj: GSMArena

Na jedno nabití vydrží až 27 hodin, samozřejmě s použitím dobíjecího pouzdra. Nebude jim vadit ani déšt nebo pot, protože mají certifikaci IP55. Sluchátka budou v prodeji od 30. 9. 2021 za cenu 110 dolarů. 

Zdroj: gsmarena.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat