reklama

Speciální materiály a nízká cena. Philips TAA4216 jsou nejlepší sluchátka pro sportovce sponzorovaný článek

Speciální materiály a nízká cena. Philips TAA4216 jsou nejlepší sluchátka pro sportovce [sponzorovaný článek]
2021-09-10T18:47:39+01:00
• 10. 9. 2021

Najít kvalitní ale cenově dostupná náhlavní sluchátka na sport, která i něco vydrží, není v dnešní době nejjednodušší. Pokud ovšem nahlédnete do portfolio značky Philips, najdete zde sluchátka, která splňují všechna výše uvedená kritéria. Philips TAA4216 jsou totiž bezdrátová sluchátka, která s vámi zvládnou i náročnější trénink.

Nejlepší sluchátka pro sportovce

Velmi lehká a odolná konstrukce, kvalitní zvuková reprodukce díky 40mm neodymovým reproduktorům či 35 hodin přehrávání na jedno nabití s funkcí rychlého dobíjení. To je výčet základních vlastností sluchátek Philips TAA4216 ze série GO pro aktivní uživatele, která kromě zmíněného nabídnou také pro sportovce velmi důležitou voděodolnost díky stupni krytí IP55, tudíž pot nebo slabý déšť při venkovním běhu není překážkou.

Philips TAA4216 Active Cooling 1200x675x

Sluchátka mají pro sportovce ještě jednu zajímavou vlastnost. Měkké polstrování náušníků je totiž nejenom odnímatelné a pratelné, ale dokonce je naplněné chladicím gelem, takže sluchátka při sportu abnormálně nehřejí, a naopak vám dodají svěží pocit. Za zmínku stojí také skládací konstrukce pro snadný přenos, multifunkční tlačítko pro ovládání přehrávání hudby, regulaci hlasitosti nebo přijímání hovorů, a v neposlední řadě také možnost drátového i bezdrátového připojení.

Velmi sympatická je i cena sluchátek. Philips TAA4216 jsou běžně k dostání za 1 889 Kč. Pokud ovšem na mp.cz použijete v košíku speciální kód philips20, můžete sluchátka pořídit jen za 1 511 Kč, tedy s 20% slevou.

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Obchodní sdělení za jehož obsah odpovídá objednavatel.

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat