reklama

Signal vylepšuje skupiny, nabízí omezení

Signal vylepšuje skupiny, nabízí omezení
2021-08-31T19:36:10+02:00
• 1. 9. 2021

Zdroj: Dotekomanie.cz

Komunikační platforma Signal si získala na oblibě zejména díky svému přístupu k osobním informacím uživatelů. Postupně získává nové funkce, ale v tomto ohledu je konkurence napřed. Nyní jsme se dočkali úpravy ve skupinách, díky čemuž budou použitelnější a dají se využít novým stylem.

Signal dostává vylepšení pro hlasové zprávy

Skupiny ve sluĹľbÄ› Signal

Skupiny v aplikaci Signal jsou poměrně běžné a nabízí například videohovory. Kromě toho lze stanovit i správce, ale komunikovat mohl doposud kdokoliv. Díky možnosti sdílení odkazu se tak mohl kdokoliv zapojit, ale při větším počtu uživatelů může být následný chat dost matoucí. Nová verze dostává vylepšená oprávnění.

U konkrétní skupiny stačí nastavit několik správců a následně přes nastavení Oprávnění a sekce Odeslat zprávy, lze zvolit, že jen správci budou moci komunikovat. Ostatní budou jen čtenáři dané skupiny. Taková novinka se dá využít jako rychlý informační kanál. Teoreticky se tak může jednat o další způsob, jak předávat informace skupině uživatelů bez toho, aniž byste byli rušení jejich komunikací.

Screenshot 20210828 121017 1080x2340x Screenshot 20210828 121023 1080x2340x

Zdroj: Dotekomanie.cz

Novinka je již nyní k dispozici v aplikaci Signal pro Android i iOS. Je jen škoda, že první je nutné vytvořit normální skupinu a pak přes nastavení pozměnit její fungování. I tak si může najít praktické využití.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

TmavĂ˝ reĹľim