reklama

Meet aplikace pro Android získává vyměnitelná pozadí pro video hovory

Meet aplikace pro Android získává vyměnitelná pozadí pro video hovory
2021-09-30T08:00:07+01:00
• 30. 9. 2021

Zdroj: Google

Za poslední dva roky došlo k velkému rozmachu služeb pro video hovory a video konference, zejména kvůli práci z domu, tzv. home office. Připojit se ale k jednání ze své kuchyně nemusí být zrovna ideální, například pokud jde o formální schůzku. Služba Zoom nabídla ve svých aplikacích poměrně široké možnosti výměny pozadí za konkrétním jedincem. Google Meet tuto funkci nabídl u verze pro web v červnu minulého roku a nyní se konečně dostává i do aplikace pro Android.

Meet a pozadí

Nečekejte zázraky, jelikož aplikace nabízí jen několik pozadí. K dispozici je 6 animovaných typů, přičemž některé jsou poněkud hravější, nebo spíše dětinské. I tak se dá vybrat aspoň jedno pro běžné schůzky. Samozřejmě tady zůstává možnost rozmazání pozadí. Nové možnosti se nachází v sekci efekty.

android 247x512x

Zdroj: Android Police

Novinka bude dostupná v dohledné době v aplikaci Android, ale v případě Workspace je možné, že administrátoři domén tuto funkci zakáží pro firemní účty. Google se vším přichází tak trochu se zpožděním, zejména když se začíná pomalinku vracet vše do normálního stavu. I tak asi má smysl mít tuto funkci, pokud nechcete jen tak někomu odhalovat svůj soukromý prostor.

Zdroj: androidpolice.com

reklama
reklama

Přemysl Vaculík

Androiďák, šéfredaktor, tvůrce @dotekomanie a +dotekomanie.cz. Také milovník adrenalinových sportů, na které nemá čas.

Komentáře

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim