reklama

Galaxy Tab S8 Ultra nabídne masivní baterii, velký displej a možná BRS

Galaxy Tab S8 Ultra nabídne masivní baterii, velký displej a možná BRS
2021-09-19T18:00:38+01:00
• 19. 9. 2021

Zdroj: Gizmochina

Čtyři měsíce dozadu jsme vás informovali o možných prací na novém tabletu Samsung Galaxy Tab S8. A jak to tak vypadá, skutečně se tohoto tabletu dočkáme. Na internetu se objevily další zvěsti o připravované řadě, tentokrát se ale náš zrak upíná na Tab S8 Ultra. 

Galaxy Tab S8 Ultra

Ice Universe je velmi známý a spolehlivý leaker. Ve svém nedávném tweetu sdílel hned několik specifikací údajně připravovaného tabletu. Galaxy Tab S8 Ultra má údajně dorazit s velkým 14,6palcovým displejem s rozlišením 2960 x 1848 pixelů. Tak velký displej s tímto rozlišením bude potřebovat pořádnou šťávu, proto by měla být připravena masivní 11 500mAh baterie. 

Galaxy Tab S8 Ultra

Zdroj: Gizmochina

Dále ze specifikací vyplývá hustota pixelů 240 PPI. Mělo by se kromě toho jednat o OLED panel, ačkoliv klasický Galaxy Tab S8 má být vybaven TFT panelem. U obou modelů pak má být k dispozici podpora vysoké obnovovací frekvence 120 Hz. 

Zajímavostí je také práce na nové technologii, která umožní implementovat ultra-tenké rámečky. Samsung této technologii říká BRS, tedy Border Reduction Structure. V budoucnu by tak jeho telefony a tablety měly mít ještě tenčí rámečky kolem displeje. Zda se BRS dostane i na tablety Galaxy Tab S8 a S8 Ultra je ve hvězdách. Zařízení mají být vydána v průběhu začátku roku 2022. 

Zdroj: gizmochina.com

Stiknutím klávesy J se přesunete na starší článek, klávesa K vás přesune na novější.

💡 Získejte Dotekománie Premium a využijte web naplno.

reklama
reklama

Zdeněk Koutský

Passionate Senior Editor at Dotekomanie.cz, where tech meets storytelling. Seasoned Sales Director, weaving technology into every success story, and relishing every moment of it!

Komentáře

Reklama

Dotekománie.cz

Přidat komentář

Pro komentování se musíte přihlásit

Tmavý režim

Vyzkoušejte

Dotekománie Premium

Vychutnejte si web bez bannerové reklamy a získejte předběžný přístup k článkům. Podpoříte i Dotekománii.

Vyzkoušet

Odběr novinek

To podstatné ze světa mobilů a technologií jednou týdně do vašeho e-mailu. 📱
A nepropásnete soutěže!

Odebírat